en | lvru
aizvērt
open menu
Rīga
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Klientiem
Kontakti
facebook

Grīdu vaskošana

“Eco Baltia vide” veic cieto grīdas segumu atjaunošanu, pielietojot dažādas uzkopšanas metodes un tehniku – grīdas vaskošanu, eļļošanu, lakošanu un impregnēšanu.

 

Darbus veic profesionāli darbinieki un nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, piedāvājot un iesakot piemērotākos risinājumus cietā grīdas seguma atjaunošanā un uzturēšanā.

 

Pakalpojuma izpildi nodrošinām gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās.

 

Grīdas vaskošana

 

Grīdas vaskošana saglabā grīdas sākotnējo izskatu un tā tiek aizsargāta no mitruma, netīrumiem un mehāniskiem bojājumiem. Turklāt pēc apstrādes ar vasku grīdu kopt ir daudz vienkāršāk.

 

Darbu veikšanai izmantojam grīdas segumam un situācijai piemērotāko vasku – piemēram, komerctelpās un birojos plašāk tiek izmantots matēts vasks, savukārt dzīvojamās telpās iecienītāks ir spīdīgais vasks.

 

Grīdas eļļošana

 

Ar eļļu apstrādāta koka grīda nodrošina īpašu efektu, pastiprinot koka krāsu un spīdumu. Pēc eļļošanas virsma kļūst izturīgāka un arī vizuāli pievilcīgāka – uz tās labāk izceļas virsmas struktūra.

 

Turklāt eļļota grīda parasti ir siltāka, nekā, piemēram, lakota koka vai parketa grīda. Taču jāņem vērā, ka eļļotu grīdu ir grūtāk kopt – jāseko līdzi, lai virsma ir tīra un neuzsūcas netīrumi.

 

Grīdas lakošana

 

Ar laku pārklāta parketa grīda atgūst savu sākotnējo spīdumu un toni, kā arī kļūst daudz izturīgāka. Lakotas grīdas kopšana ir daudz vienkāršāka, taču to darot, vajadzētu izvairīties no pārlieku liela ūdens daudzuma.

Kontaktinformācija

Māris Ušackis

E-pasts: maris.usackis@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: +371 26101203

Pieteikt pakalpojumu
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu