aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Telpu dezinfekcija

 

Tīra un sakopta apkārtējā vide ir svarīgs nosacījums attiecībā uz cilvēka labsajūtu un veselību. SIA “Eco Baltia vide” nodrošina dezinfekcijas pakalpojumus, tādējādi palīdzot atbrīvot ikdienā izmantotās telpas no nelabvēlīgo baktēriju un vīrusu klātbūtnes.

 

Telpu dezinfekciju veic profesionāli darbinieki, izmantojot mūsdienīgas un efektīvas Disinfect Med tehnoloģijas un dezinfekcijas līdzekļus, nodrošinot pakalpojuma augstāko kvalitāti un labāko rezultātu. Pakalpojums tiek sniegts, ievērojot higiēnas prasības un drošības pasākumus. Dezinfekcijai izmantotie līdzekļi ir saudzīgi pret dabu un cilvēka veselību, taču vienlaikus ļauj panākt gaidāmo iznākumu.

 

SIA “Eco Batia vide” pakalpojumu sniedz gan juridiskām, gan fiziskām personām. Dezinfekcija tiek veikta gan mājvietās un birojos, gan lielākas vai mazākas kvadratūras ražošanas telpās, tirdzniecības zālēs un noliktavās, kā arī sabiedriskajā transportā un citās slēgta tipa telpās.

 

SIA “Eco Baltia vide” nodrošina pilnvērtīgu pakalpojumu, kvalitatīvu rezultātu, kā arī pieejamas un optimālas izmaksas.

 

Pakalpojums tiek sniegts pēc iepriekšējas pieteikšanās klientam ērtos laikos, nodrošinot individuālu pieeju un piedāvājot labākos risinājumus katrā situācijā.

 

Plašākai informācijai par pakalpojumu un tā pieteikšanu aicinām ar mums sazināties.

Kontaktinformācija

Andis Bernovskis

E-pasts: andis.bernovskis@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: +371 22070031

 

Pieteikt pakalpojumu
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu