en | lvru
aizvērt
open menu
Rīga
Par mums
Jaunumi
Blogs
Pakalpojumi
Klientiem
Karjera
Kontakti
facebook

Telpu ikdienas uzkopšana

SIA „Eco Baltia vide” dažādu nozaru uzņēmumiem piedāvā plašu telpu uzkopšanas pakalpojumu klāstu. Iekštelpu ikdienas uzkopšana tiek piedāvāta tirdzniecības, rūpniecības, pārtikas ražošanas telpām, noliktavām un birojiem.

 

Ražošanas uzņēmumiem piedāvājam profesionālu rūpniecisko telpu uzkopšanu atbilstoši ražošanas telpu higiēnas standartiem. Uzkopšanas darbi tiek veikti atbilstoši telpu uzkopšanas prasībām un higiēnas noteikumiem, lai nodrošinātu maksimālu telpu tīrību. Parūpēties par darba vides tīrību un kārtību ir īpaši svarīgi. Tas nepieciešams ne tikai tādēļ, ka to pieprasa likumdošana – sakopta darba vide veido pievilcīgu uzņēmuma tēlu, un to novērtēs arī darbinieki, jo strādāt sakoptā un tīrā vietā ir daudz patīkamāk un vienkāršāk, līdz ar to pieaug arī darba produktivitāte.

 

Uzticot uzkopšanas darbus veikt profesionāļiem, tas tiks paveiktas ātrāk, bet rezultāts būs kvalitatīvs.

 

SIA „Eco Baltia vide” veic šādus telpu uzkopšanas darbus:

  • iekštelpu ikdienas uzkopšana un tīrīšana
  • cieto un mīksto grīdas segumu tīrīšana un apstrāde
  • logu un fasāžu mazgāšana
  • maināmo paklāju nodrošināšana
  • mīksto mēbeļu tīrīšana un apstrāde
  • telpu ģenerālā tīrīšana
  • dezinfekcija, deratizācija, dezinsekcija

 

Atbilstoši klienta vēlmēm, iespējams pieteikties gan kādam konkrētam pakalpojumu veidam, gan vairākiem pakalpojumiem vienlaicīgi.

 

SIA „Eco Baltia vide” speciālisti veiks biroja vai rūpniecisko telpu apskati un sagatavos optimālu telpu uzkopšanas programmu, ņemot vērā klienta vajadzības un prasības. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, tādējādi parūpējoties, ka uzkopšanas darbi sniegs labāko iespējamo rezultātu ikvienā situācijā. SIA “Eco Baltia vide” mērķis ir šo rezultātu sasniegt, patērējot iespējami mazāk resursus un nodrošinot optimālas uzkopšanas izmaksas.

 

SIA “Eco Baltia vide” telpu uzkopšanas darbus veic profesionāli speciālisti klientam piemērotākajā laikā. Uzkopšanas darbi tiek veikti, pielietojot jaunākās tehnoloģijas, sertificētu inventāru un videi draudzīgus telpu uzkopšanas ķīmiskos līdzekļus. Tādējādi tiek nodrošināts, ka uzņēmuma sniegto pakalpojumu rezultāti izceļas ar īpašu kvalitāti, tajā pašā laikā neradot kaitējumu nedz dabai, nedz darba videi.

 

Sazinieties ar SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas speciālistu vai arī izmantojiet ērto pakalpojumu pieteikšanas formu, lai saņemtu papildu informāciju un īpaši jums sagatavotu piedāvājumu.

Kontaktinformācija

Kristīne Vanka

E-pasts: kristine.vanka@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: +371 26540257

Pieteikt pakalpojumu

Galerija

1 / 4
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu