aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Pieredzes stāsti

Armands Utināns

Mārketinga un korporatīvās komunikācijas vadītājs

 

 

Eco Baltia Armands pievienojās 2014. gadā kā mārketinga projektu vadītājs, lai reklāmas aģentūrās gūto pieredzi pielietotu uzņēmuma izaugsmē.

 

Departamenta vadītāja, viņa priekšgājēja, Armandu iedvesmoja noticēt saviem spēkiem un spējai ietekmēt un uzlabot procesus uzņēmumā. Kad tika dibināta talantu attīstības programma “Izaugsmes akadēmija”, Armands pieteicās nevilcinoties. Par mērķi savā attīstībās plānā viņš izvirzīja reiz kļūšanu par mārketinga un korporatīvās komunikācijas vadītāju, kas mērķtiecīga darba un strukturālu pārmaiņu rezultātā tika piepildīts jau pavisam drīz.

 

Pārvaldīt ar prātu, bet vadīt ar sirdi ir Armanda pieeja komandas vadības procesam. Viņam ir svarīgi ap sevi veidot profesionālu un sinerģiski vienotu komandu, kurā valda uzticība, savstarpējā sadarbība un paļāvība vienam uz otru. Profesionāli, mērķtiecīgi un atbildīgi par uzticēto.

 


Kristaps Dreimanis

Tirdzniecības nodaļas vadītājs/ Daugavpils filiāles vadītājs

 

 

Eco Baltia grupas uzņēmumam “Eco Baltia vide” Kristaps pievienojās 2017. gadā kā tirdzniecības menedžeris, nodrošinot jomas nestandarta materiālu realizāciju.

 

Kristapam piemīt uzņēmīgums, drosme un entuziasms. Divu gadu laikā viņš attīstīja un realizēja dažādus projektus, tostarp riepu attīstības projektu, ko pamanīja un novērtēja arī uzņēmuma vadība, piedāvājot kļūt par jaunatvērtās filiāles Daugavpilī vadītāju. Kristapam pavērās jauni izaicinājumi, tostarp cilvēku vadība, ražošanas plānošana un citi aizraujoši pienākumi, ar kuriem viņš ļoti labi tiek galā, tāpēc vadība piedāvāja kļūt arī par Tirdzniecības nodaļas vadītāju, kur jāorganizē un jāvada darbs astoņu cilvēku komandai, kā arī jāpiesaista jauni klienti.

 

Kristaps uzskata, ka sasniegumu veiksmes atslēga ir uz sadarbību vērsta komanda. Kristapa moto ir – jo vairāk dara, jo vairāk var izdarīt!

 

 


Kristīne Vanka

Klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļas vadītāja

 

2015.gadā Kristīne uzsāka savas darba gaitas SIA “TEHHE” kā uzkopšanas darbu vadītāja. Kad 2016.gadā uzņēmumu iegādājās “Eco Baltia vide”, Kristīne turpināja strādāt jau kā Uzkopšanas nodaļas vadītāja.

 

2017.gadā Kristīne pieņēma izaicinājumu un kļuvu par Vides pakalpojuma nodaļas vadītāju – izaicinājums bija liels, taču viņas centību pamanīja un jau 2020.gadā piedāvāja mesties jaunā izaicinājumā, kuru Kristīne labprāt pieņēma un kļuvu par Klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļas vadītāju, apvienojot to kopā ar Vides pakalpojuma nodaļu, kuras darbinieki rūpējas par tīriem ceļiem ziemā, nopļautu zāli vasarā un pagalmu iztīrīšanu no lielgabarīta atkritumiem.

 

Kristīne par savu darba vietu saka tā: “Esmu lepna strādāt šajā uzņēmumā, jo tā ir nemitīga/strauja upe, pa kuru Tu nepārtraukti dodies uz priekšu, neatskatoties atpakaļ, pa ceļam smeļot nenovērtējami daudz jaunu zināšanu un neatsveramu pieredzi. Uzņēmums, kurš rūpējās par savu darbinieku vārda tiešajā nozīmē. Rūpējās par darbinieku izaugsmi, nepārtraukti sniedzot gan apmācības, gan arī atbalstu.”

 


 

Nauris Bertmanis

Zemgales filiāles vadītājs

 

 

Eco Baltia grupai pievienojās 2014. gadā kā projektu koordinators, realizējot vairākus ES fondu projektus, tostarp lielāko – Skudru rūpnīcas izveidi.

 

Darbojoties kā projektu koordinators, piesaistīja ES līdzekļus apmēram 4 miljonu EUR apmērā dažādiem vērienīgiem projektiem. Pēc sešu gadu darba Nauris saprata, ka vēlas jaunus izaicinājumus un izteica savu vēlmi vadībai, kā rezultātā viņam piedāvāja izveidot un vadīt jaunu filiāli Zemgales reģionā – Nauris nedomājot pieņēma šo izaicinājumu un kļuva par Zemgales filiāles vadītāju. Filiāles vadīšana ietver biznesa attīstības virzīšanu, budžeta izpildi, ražošanas procesa nodrošināšanu, loģistikas plānošanu, personāla atlasi, līgumu slēgšanu, uzskaites nodrošināšanu un daudzus citus dinamiskus un interesantus pienākumus.

 

Naura moto: Nospraud mērķi, sadali to uzdevumos un izpildi! Citi cilvēki nāk uz darbu strādāt, citi nāk pildīt mērķus!

 


Vadims Buhrjakovs

Autoremontdarbnīcas vadītājs

 

Eco Baltia uzņēmumam “Eco Baltia vide” Vadims pievienojās 2015. gadā kā atslēdznieks, automehāniķis.

 

Vadimam piemīt centība un prasme uzlabot jebkādas ar transportu saistītas tehniskas nepilnības, tāpēc viņš tika pamanīts un piedāvāts kļūt par vecāko automehāniķi un pavisam drīz jau par autoremontdarbnīcas vadītāju, kura pienākumos ietilpst mehāniķu darba organizācija un plānošana, auto tehnikas remontdarbu un regulāra tehnikas apkopju plānošana, ārpakalpojuma sniedzēju izvēlēšanās, autoparka stāvokļa novērtēšana un citi pienākumi.

 

Vadims priecājas, ka viņam ir iespēja realizēt ikdienā veicamos uzdevumus, attīstīt saskarsmes prasmes, sekot līdzi jaunajiem tehniskajiem sasniegumiem automašīnu attīstības sfērā.

 


Zane Rupenheite

Kvalitātes daļas vadītāja

 

 

Eco Baltia pievienojās 2016. gadā kā projektu koordinatore Biznesa attīstības nodaļā, kas ietvēra tādu pienākumu kā Grupas uzņēmumu Valsts vides dienesta atļauju pārvaldība.

 

Kopš 2021. gada janvāra Zane ir Kvalitātes daļas vadītāja. Kāpēc Zane ir šeit un nevis citur? Jo ļoti augstu novērtē šo viņai piedāvāto iespēju. Viņa to uztveru ar lielu atbildību un kā lielisku iespēju mācīties un attīstīties. Lai arī Zane bija apguvusi teorētiskās zināšanas Kvalitātes vadībā, praktiskas pieredzes viņai nebija.

 

Zane savā profesionālajā izaugsmē vienmēr ir uzstādījusi mērķi un, kad tas sasniegts un ikdiena jau noris bez īpašiem izaicinājumiem, lai gūtu piepildījumu, sāk lūkoties pēc nākamā izaicinājuma, nākamā mērķa. Kvalitātes vadības joma bija viņas nākamais izvirzītais mērķis profesionālajā izaugsmē. Papildus tam ir lieliska iespēja mācīties un izzināt, kā būt vadītājam, kā būt labam vadītājam. Zane pateicas “Eco Baltia” un “Eco Baltia vide” par sniegto iespēju sevi pierādīt.


Piesakies darbam uzņēmumā “Eco Baltia vide”

 

Izvēlētais amats
LOĢISTIKAS NODAĻAS VADĪTĀJS/-A
Otrreizējo izejmateriālu ŠĶIROTĀJS
AUTOIEKRĀVĒJA VADĪTĀJS
TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS
LAUKUMA STRĀDNIEKU
Darba aizsardzības speciālists/-e
Konteineru svītrukodu montētājs/-a
Ražošanas iekārtu mehāniķis/ remontatslēdznieks
Vides speciālists/-e
Nosūtīt

Ja uzskati, ka esi piemērots kādai citai vakancei lūdzam zvanīt pa tālruni 25744260 vai 67039824 vai sūti savu CV uz e-pastu: cv@ecobaltia.lv. Ar personas datu apstrādes paziņojumu personāla atlases datu apstrādes mērķiem vari iepazīties ŠEIT.

Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu