aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Pieredzes stāsti

Agate Krūmiņa

Projektu koordinatore

 

 

Uzņēmumā strādāju divus gadus. “Eco Baltia vide” komandā sākotnēji nokļuvu kā praktikante. Mani pieņemt praksē bija gatavi vairāki uzņēmumi, taču, kad saņēmu zvanu no “Eco Baltia vide”, nešauboties piekritu prakses vietai šeit.

 

Tā bija ļoti mērķtiecīga izvēle. Studējot LU Vadības zinības ar novirzienu Vides uzņēmējdarbības vadībā, veidojot projektus par vides apsaimniekošanu, biju izpētījusi šo uzņēmumu.

 

Viens no uzdevumiem, kopā ar Ilzi Retigu, tobrīd “Eco Baltia vide” Biznesa attīstības vadītāju, atrast vietas, kur vislabāk izvietot zvanveida konteinerus šķirotajiem atkritumiem. Pēc prakses izteicu vēlmi arī turpmāk strādāt šajā uzņēmumā un jau pēc mēneša šāda iespēja radās.

 

Prakses laikā darīju labāko ko varēju un, manuprāt, tieši tādēļ mani novērtēja un deva iespēju turpināt darbu jau kā pilnvērtīgai komandas spēlētājai.

 

Pa šiem diviem gadiem mani pienākumi ir mainījušies. Mainoties uzņēmumam vajadzībām esmu strādājusi pārdošanas nodaļā par projektu vadītāju, šobrīd esmu projektu koordinatore ražošanas nodaļā. Es sekoju šķiroto materiālu kvalitātei, apjomiem, dokumentu apritei, organizēju elektronikas vākšanu un iepirkšanu un pārdošanu.

 

Ja praktikants vēlas kļūt par pastāvīgu darbinieku, tad,viennozīmīgi, jābūt sajūtai, ka vēlies šeit būt un tas jāparāda, pierādot spēju mācīties un ātri apgūt jaunas zināšanas, kā arī tās pielietot.

 

Man ļoti patika un patīk, tas ko es daru, saredzēju iespējas un tās izmantoju –tik vienkārša ir šī formula.

 


 

Jānis Apsītis

Saimniecības daļas vadītājs

 

 

“Eco Baltia vide” strādāju gandrīz gadu. Esmu Saimniecības daļas vadītājs.

 

Mani pienākumi ir ļoti dažādi. Man patīk mans darbs un tas, ka katra diena ir atšķirīga un no rīta nav paredzams, kas notiks dienas laikā.

 

Es rūpējos par teritorijām un ēkām, jo svarīgi, lai darba vide būtu droša. Esmu atbildīgs par visu, kas darbiniekiem ļauj pilnvērtīgi un droši veikt savu darbu. Manā pārziņā ir konteineru noliktava, uzraugu konteineru montāžas un remontēšanas procesus.

 

Droši varu apgalvot, ka uzņēmums rūpējas par darbinieku izaugsmi un attīstību. Šeit strādāju, jo man patīk kolektīvs un darba apstākļi. Pats galvenais – man patīk mans darbs!

 


 

Vika Markava

Iepirkumu speciāliste

 

 

Uzņēmumā SIA “Eco Baltia vide” strādāju vairāk nekā divus gadus. Pieteicos uz vakanto amatu pēc sludinājuma, ko ieraudzīju kādā darba piedāvājumu mājas lapā. Uzņēmums pārvācās uz jaunām telpām, tāpēc tika meklēta biroja administratore.

 

Tā kā esmu beigusi LU Juridisko fakultāti, tad šajā sludinājumā mani uzrunāja norāde, ka juridiskā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.

 

Atlases procesā uzdotie rakstiskie pārbaudījumi man lika domāt, par uzņēmuma nopietno attieksmi pret lietām, sākot jau no darbinieku atlases procesa.

 

Uzsākot darba gaitas biju nobijusies no lielā darbinieku kolektīva, jo iepriekš biju strādājusi divu cilvēku kolektīvā. Pirmais cilvēks, ko satiku ienākot savā jaunajā darba vietā, mani sagaidīja ar smaidu un pārliecību, ka viss būs labi.

 

Aptuveni pēc gada saņēmu piedāvājumu kļūt par iepirkumu speciālisti, kas apliecina, ka uzņēmumā ir iespējams karjeras kāpums.

 

Šobrīd gatavoju visu nepieciešamo dokumentāciju dažādu pasūtītāju izsludinātājiem iepirkumiem. Mans darbs, galvenokārt, ir dokumentu sagatavošana, tieši tas, kas man vienmēr ir paticis.

 

Kāpēc šeit strādāju? Jo SIA “Eco Baltia vide” ir uzņēmums, kurā ir labākie kolēģi, karjeras iespējas, kā arī tiek sniegts atbalsts darbinieku dalībai dažādās apmācībās, kas saistītas ar darba pienākumiem. Man ir svarīgi, ka uzņēmums nodrošina visas sociālās garantijas un dažādus papildus ieguvumi. Lai mēs ikdienā justos kā vienots kolektīvs, mums tiek organizēti arī kopīgi pasākumi visiem darbiniekiem.

 


 

Evita Jirgena

Loģistikas speciāliste

 

 

Uzņēmumā strādāju vairāk nekā trīs gadus.

 

Sākums bija diezgan interesants – biju “Eco Baltia vide” Facebook profila sekotāja. 2013.gadā īsi pirms Ziemassvētkiem, “Eco Baltia vide” rīkoja konkursu, kurā bija iespēja iegūt eglīti podiņā ar visiem rotājumiem. Es šajā konkursā uzvarēju un ieguvu skaistu eglīti!

 

Mazliet vēlāk, 2014.gada vasarā pamanīju vakanci uz amatu “klientu apkalpošanas speciālists”. Pieteicos un sāku darbu “Eco Baltia vide” uzņēmumā.

 

Vēlāk no Salaspils pārcēlos uz Rīgas biroju.

 

Pateicoties lieliskajiem kolēģiem, ātri vien iejustos kolektīvā un apguvu savus darba pienākumus!

 

Mani pienākumi ir mainījušies, šobrīd mana ikdiena paiet loģistikas nodaļā – plānoju darbus autovadītājiem un krāvējiem, kā arī atbildu par šķiroto atkritumu savākšanu Rīgā, Babītē, Ādažos, Mārupē un Salaspilī.

 

Strādāju šeit, jo man ļoti patīk tas ko daru. Kolēģi ikdienu padara labāku! Mēs kopā spējam jauki pavadīt laiku gan darbā, gan ārpus biroja telpām!

 


 

Andris Upenieks

Šoferis

 

 

“Eco Baltia vide” sāku strādāt pirms vairāk nekā astoņiem gadiem.

 

Man patīk mans darbs un šajā profesijā ir liela pieredze, gandrīz visu mūžu strādāju par šoferi.

 

Atceros, ka uzsākot darbu uzņēmumā, bija tikai četras jaunas mašīnas, pārējais autoparks bija diezgan nolietots. Gadu laikā uzņēmums ir attīstījies un šobrīd, varu apgalvot, ka gandrīz visa tehnika ir jauna.

 

Mans darbs sākas naktī un turpinās līdz nākamās dienas pēcpusdienai. Naktīs ielas ir tukšas, tāpēc ātri var izbraukt visu paredzēto maršrutu. Maiņas laikā izbraukāju gandrīz visu Rīgas centru. Šajā diennakts laikā man neviens netraucē, un lielā atkritumu mašīna netraucē citiem satiksmes dalībniekiem.

 

Man patīk patstāvīgs un prognozējams darbs. Es precīzi zinu, kas man jādara un ko no manis sagaida, tas rada stabilitātes un drošības sajūtu.

 

Uzņēmums nodrošina stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, man tas ir ļoti svarīgi. Milzīgs ieguvums- veselības apdrošināšana, arī tā tiek nodrošināta no uzņēmuma puses.

 

Tik cik tas atkarīgs no manis, varu apgalvot, ka šajā uzņēmumā strādāšu vēl ilgi.

 


Piesakies darbam uzņēmumā “Eco Baltia vide”

 

Izvēlētais amats
Biznesa procesu analītiķis
TIRDZNIECĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS/ -A
Projektu vadītājs/a
Mārketinga projekta vadītājs/a ( uz noteiktu laiku)
Sabiedrisko attiecību speciālistu/i ( un noteiktu laiku)
Jaunākais grāmatvedis/e
Datu ievades operators/e ( uz projekta laiku)
KRAVAS AUTOVADĪTĀJS
OTRREIZĒJU IZEJVIELU ŠĶIROTĀJUS/AS
Nosūtīt

Ja uzskati, ka esi piemērots kādai citai vakancei lūdzam zvanīt pa tālruni 25744260 vai 67039824 vai sūti savu CV uz e-pastu: cv@ecobaltia.lv. Ar personas datu apstrādes paziņojumu personāla atlases datu apstrādes mērķiem vari iepazīties ŠEIT.

Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu