aizvērt
open menu
facebook
Divas nedēļas Liepājā bez maksas varēs nodot vieglo auto riepas

Divas nedēļas Liepājā bez maksas varēs nodot vieglo auto riepas

No 15. līdz 28. aprīlim vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” rīko riepu nodošanas akciju “Nomet riepu atbildīgi!”, aicinot Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes novada iedzīvotājus no nolietotajām vieglo automašīnu riepām atbrīvoties bez maksas un videi draudzīgā veidā.

Riepas varēs nodot “Eco Baltia vide” apsaimniekotajā otrreizējo materiālu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā, tā darba laikā – katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.30.

Bez maksas no personas tiks pieņemtas līdz 20 vieglo automašīnu riepām un iespēja nodot nolietotās riepas būs gan juridiskajām, gan fiziskajām personām. Jāņem vērā, ka netiks pieņemtas smagās tehnikas, motociklu u.tml. transportlīdzekļu riepas. Riepām jābūt atbrīvotām no diskiem.

Lielās talkas ietvaros akcijas rīkotāji aicina papildu nodot un videi draudzīgā veidā atbrīvoties no uzkrātās nolietotās elektrotehnikas – arī to bez maksas gan akcijas laikā, gan ikdienā iespējams nodot šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā tā darba laikā.

Akcijas rīkotāji atgādina, ka atkritumu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā, iedzīvotājiem ir iespēja ikdienā nodot arī cita veida šķirotos atkritumus, tostarp iepakojumu, stikla taru, tekstilizstrādājumus, baterijas, metālu, dārza un zaļos atkritumus, metāllūžņus un cita veida atkritumus. Šķirošanas laukuma darba laiki un informācija par pieņemtajiem atkritumu veidiem pieejama ŠEIT.

Jautājumu gadījumā par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu kurzeme@ecobaltiavide.lv vai zvanot uz tālruni 22004476.

 SIA “Eco Baltia vide” un “Latvijas Zaļais punkts” atgādina, ka nolietotās auto riepas ir videi kaitīgie atkritumi un to novietošana neatļautās vietās ir sodāma un bīstama rīcība, jo var radīt ugunsdrošības un vides piesārņojuma riskus. Parūpējoties par riepu pareizu apsaimniekošanu, tiek novērsts potenciālais vides piesārņojums, kā arī tiek saglabāta dabas daudzveidība, jo riepas var pārstrādāt, radot jaunas preces un samazinot pirmreizējo dabas materiālu izmantošanu ražošanā.

Saistītie raksti

Viesītē tiks izveidots pagaidu punkts nolietotas elektrotehnikas savākšanai

23/05/2024

Lai padarītu nolietotas elektrotehnikas nodošanu pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam, vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” Jēkabpils novada Viesītē, Smilšu ielā 39b izveidos elektrotehnikas pieņemšanas pagaidu punktu. Uz elektrotehnikas nodošanas punktu, […]

24. maijā saīsināts darba laiks SIA “Eco Baltia vide” klientu centriem Pierīgā

23/05/2024

Informējam, ka 24. maijā tehnisku iemeslu dēļ SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centri Brīvības gatvē 289, Rīgā un Getliņu ielā 5, Rumbulā, strādās no plkst. 9.00 līdz 16.00. Rīgas un Pierīgas zvanu centrs strādās […]

Akcijas laikā Pļaviņu iedzīvotāji pārstrādei nodevuši 3,16 tonnas elektrotehnikas

22/05/2024

Lai veicinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” no 25. aprīļa rīta līdz 10. maijam aicināja Pļaviņu iedzīvotājus nogādāt elektrotehniku uz pagaidu […]

SIA “Eco Baltia vide” viesojas Mārupes novadā, lai izglītotu par atkritumu šķirošanu

16/05/2024

Lai izglītotu un ieinteresētu iedzīvotājus vides saudzēšanas un atkritumu šķirošanas jautājumos, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu 2024. gada maijā viesojās Mārupes novadā. Uzņēmumu pārstāvji apmeklēja pirmskolas izglītības iestādi “Saimīte” Piņķos, kopumā […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi