aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

ES projekti

Lai nodrošinātu uzņēmuma attīstību un realizētu jaunus attīstības projektus, tiek piesaistīti Eiropas Savienības fondu līdzekļi.

 

SIA “Eco Baltia vide” attīstības projekti:

 

ĀDAŽOS:

Projekts “Atkritumu dalītās savākšanas punktu izveide un pilnveide Ādažu novadā”
SIA “Eco Baltia vide” 2017. gada 8. septembrī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk tekstā – CFLA) par projekta “Atkritumu dalītās savākšanas punktu izveide un pilnveide Ādažu novadā” (projekta identifikācijas Nr.5.2.1.1/17/A/007) īstenošanu. Projekta ietvaros Ādažu novadā tika pilnveidoti 36 publiskie atkritumu šķirošanas punkti un viens šķirošanas punkts tiks izveidots no jauna. Pilotprojektā tiks izvietoti arī publiski pieejami konteineri bioloģisko atkritumu nošķirošanai.
Publikācijas:

Salaspils novadā:

Projekts “Stikla pārstrādes komplekss”

SIA “Eco Baltia vide” 2018.gada 8.janvārī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk tekstā – CFLA) par projekta “Stikla pārstrādes komplekss” (projekta identifikācijas Nr. 5.2.1.2/17/A/001) īstenošanu. Projekta mērķis ir izveidot stikla atkritumu pārstrādes kompleksu Salaspils novadā, lai no stikla atkritumiem iegūtu 11965 t/gadā pārstrādātu stikla izejvielu un galaproduktu.

Publikācijas :

Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu