aizvērt
open menu
facebook

ES projekti

Lai nodrošinātu uzņēmuma attīstību un realizētu jaunus attīstības projektus, tiek piesaistīti Eiropas Savienības fondu līdzekļi.

 

SIA “Eco Baltia vide” attīstības projekti:

 

ĀDAŽOS:

Projekts “Atkritumu dalītās savākšanas punktu izveide un pilnveide Ādažu novadā”
SIA “Eco Baltia vide” 2017. gada 8. septembrī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk tekstā – CFLA) par projekta “Atkritumu dalītās savākšanas punktu izveide un pilnveide Ādažu novadā” (projekta identifikācijas Nr.5.2.1.1/17/A/007) īstenošanu. Projekta ietvaros Ādažu novadā tika pilnveidoti 36 publiskie atkritumu šķirošanas punkti un viens šķirošanas punkts tiks izveidots no jauna. Pilotprojektā tiks izvietoti arī publiski pieejami konteineri bioloģisko atkritumu nošķirošanai.
Publikācijas:

Salaspils novadā:

Projekts “Stikla pārstrādes komplekss”

SIA “Eco Baltia vide” 2018.gada 8.janvārī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk tekstā – CFLA) par projekta “Stikla pārstrādes komplekss” (projekta identifikācijas Nr. 5.2.1.2/17/A/001) īstenošanu. Projekta mērķis ir izveidot stikla atkritumu pārstrādes kompleksu Salaspils novadā, lai no stikla atkritumiem iegūtu 11965 t/gadā pārstrādātu stikla izejvielu un galaproduktu.

Publikācijas :

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi