aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
facebook

ES projekti

Lai nodrošinātu uzņēmuma attīstību un realizētu jaunus attīstības projektus, tiek piesaistīti Eiropas Savienības fondu līdzekļi.

 

SIA “Eco Baltia vide” attīstības projekti:

 

ĀDAŽOS:

Projekts “Atkritumu dalītās savākšanas punktu izveide un pilnveide Ādažu novadā”
SIA “Eco Baltia vide” 2017. gada 8. septembrī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk tekstā – CFLA) par projekta “Atkritumu dalītās savākšanas punktu izveide un pilnveide Ādažu novadā” (projekta identifikācijas Nr.5.2.1.1/17/A/007) īstenošanu. Projekta ietvaros Ādažu novadā tika pilnveidoti 36 publiskie atkritumu šķirošanas punkti un viens šķirošanas punkts tiks izveidots no jauna. Pilotprojektā tiks izvietoti arī publiski pieejami konteineri bioloģisko atkritumu nošķirošanai.
Publikācijas:

Salaspils novadā:

Projekts “Stikla pārstrādes komplekss”

SIA “Eco Baltia vide” 2018.gada 8.janvārī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk tekstā – CFLA) par projekta “Stikla pārstrādes komplekss” (projekta identifikācijas Nr. 5.2.1.2/17/A/001) īstenošanu. Projekta mērķis ir izveidot stikla atkritumu pārstrādes kompleksu Salaspils novadā, lai no stikla atkritumiem iegūtu 11965 t/gadā pārstrādātu stikla izejvielu un galaproduktu.

Publikācijas :

Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu