en | lvru
aizvērt
open menu
Rīga
Par mums
Jaunumi
Blogs
Pakalpojumi
Klientiem
Karjera
Kontakti
facebook

Lauksaimniecības iepakojuma savākšana

SIA “Eco Baltia Vide” lauksaimniekiem piedāvā lietoto lauksaimniecības plēvju, polipropilēna maisu, plastmasas mucu, kanniņu un citu lauksaimniecības atkritumu bezmaksas savākšanu sākot no 5m3 apjoma.

 

Pakalpojums ir pieejams visā Latvijā  jebkurā gadalaikā, ja ir iespējama smagās mašīnas piebraukšana un ziemas mēnešos materiāls glabājas telpās ( nav sasnidzis vai sasalis)

 

Lai operatīvi nodrošināt izlietotā iepakojuma savākšanu, aicinām savlaicīgi pieteikties nākamās sezonas lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanai.

 

Bezmaksas materiālu savākšana jāpiesaka, zvanot pa tālr. 27894555 vai rakstot uz e-pastu martins.spelmanis@ecobaltiavide.lv

 

SIA “Eco Baltia vide” pieņem šādus materiālus:

  • agro plēvi un dārza plēvi
  • ruļļu ietinamo plēvi
  • skābsiena plēvi
  • iepakojuma plēvi
  • polipropilēna maisus
  • plastmasas kannas pārtikai
  • plastmasas mucas un kannas
  • u.c. lauksaimniecības iepakojumu, iepriekš par to vienojoties

 

NB! No plēvēm un polipropilēna maisiem ir jāatdala tīkli un auklas! Ļoti ieteicams, lai plēves būtu tīras un tām nav dažādu piejaukumu, piemēram, salmi, skābbarība vai dubļi, savukārt mucas un kannas jāizskalo. Savācamais materiāls ir jānovieto vienkopus, specializētajai tehnikai pieejamā vietā.

 

Agro plēve, polipropilēna maisi, plastmasas mucas un kannas, kā arī pārējie lauksaimniecības atkritumi tiek pieņemti un savākti bez maksas. Turklāt zemnieku saimniecības pēc materiālu nodošanas saņem apliecinājumu par iepakojuma nodošanu otrreizējai pārstrādei. Tas ir apstiprinājums Valsts Vides dienestam, ka iepakojums ir apsaimniekots atbilstoši vides aizsardzības un atkritumu apsaimniekošanas prasībām.

 

No zemnieku saimniecībām savāktais un sašķirotais materiāls tiek nodots pārstrādei Eco Baltia grupas polimēru materiālu pārstrādes uzņēmumam SIA „Nordic Plast” Olainē.

 

No polipropilēna maisiem iegūst augstas kvalitātes PP granulas, savukārt, pārstrādājot cieto plastmasu (kannas, pudeles un mucas), iegūst HDPE ekstrūzijas granulas. Pēc tam no granulām tiek ražoti dažādi rūpnieciskie izstrādājumi, piemēram, caurules, rūpnieciskā tara, atkritumu konteineri, tvertnes, plēves, atkritumu maisi un citi izstrādājumi, tādā veidā palīdzot ietaupīt dabas resursus un preventīvi samazināt atkritumu apjomu.

Kontaktinformācija

Mārtiņš Spēlmanis

E-pasts: martins.spelmanis@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: +371 27894555

Pieteikt pakalpojumu

Galerija

1 / 6
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu