aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Nolietoto bateriju apsaimniekošana

Uzņēmums “Eco Baltia vide” nodrošina dažādu nolietoto bateriju un akumulatoru apsaimniekošanu, veicot to savākšanu un nogādi pārstrādei. Bateriju apsaimniekošanu veicam atbilstoši vides prasībām.

 

Baterijas un akumulatori ir klasificēti kā bīstamie atkritumi, tāpēc tie jānodod tikai tam paredzētās vietās. Specializētie bateriju savākšanas konteineri ir izvietoti gan bateriju tirdzniecības vietās – veikalos, degvielas uzpildes stacijās, gan arī vienojoties ar atkritumu apsaimniekotāju, šādus konteinerus var izvietot izglītības iestādēs, valsts un pašvaldību iestādēs, birojos un citur.

 

Lielāku daudzumu bateriju, kā arī automašīnu akumulatori ir jānogādā šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos, piemēram, Getliņu ielā 5, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

 

Atgādinām, ka baterijas un akumulatori satur virkni bīstamu vielu: svinu, kadmiju, dzīvsudrabu u.c. Izmetot tos kopā ar sadzīves atkritumiem vai vidē, dažādu ārējo vides faktoru iedarbības rezultātā, metālu savienojumi var sākt sadalīties un kaitīgās vielas var nonākt augsnē, gruntsūdeņos un vēlāk – cilvēka organismā.

 

Speciālās kastes nolietoto bateriju, akumulatoru, kā arī mazo elektroiekārtu nodošanai pieejamas 59 veikalos “Rimi” visā Latvijā. Veikalu “Rimi” adreses, kur pieejamas bateriju, akumulatoru un elektroiekārtu nodošanai paredzētie konteineri pieejamas ŠEIT.

Kontaktinformācija

 

Tālr.: 8717; 67 799 999

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītisās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi