aizvērt
open menu
facebook

Par uzņēmumu

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA „Eco Baltia vide” pakalpojumi pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam un uzņēmumam. Uzņēmums nodrošina plašāko vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu – sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, telpu un teritoriju uzkopšanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus.

 

2021. gada nogalē, lai vienkāršotu uzņēmumu pārvaldību, efektivizētu un optimizētu to darbību, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti klientiem un izveidotu vienotus juridiskās un finanšu pārvaldības principus, tika apvienoti Baltijā pēc apgrozījuma lielākie vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupas AS “Eco Baltia” vides sektora uzņēmumi SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme”.  2023.gada nogalē ir plānots pievienot arī  SIA “Pilsētas Eko serviss”.

 

SIA “Eco Baltia vide” 2022. gadā strādāja ar 49,3 miljonu euro neto apgrozījumu.

 

Šobrīd uzņēmumā strādā 620 darbinieki.

 

Misija –

Atrast vērtību katrā lietā

Vīzija –

Pasaules līmeņa vietējais līderis, kas fokusējas uz ilgtspējīgu vides attīstību sabiedrībai, īstenojot aprites ekonomiku

 

 

Uzņēmums lepojas ar ISO 9001 ( Kvalitātes vadība), ISO 14001 (Vides vadības sistēma), ISO 45001 ( Arodveselības un darba drošības vadības  sistēma) ISO 50001 ( Energoefektivitātes vadība) un ISO 14064-1 (SEG aprēķināšana un verifikācijas vadība) sertifikātiem. Iepazīsties ar uzņēmuma siltumefektu izraisošo gāzu verifikācijas apliecinājumu, kā arī  kvalitātes, vides un energoefektivitātes politiku >>  

 

 

AS “Eco Baltia”

 

SIA „Eco Baltia vide” ir daļa no Latvijā lielākās vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas „Eco Baltia”, kas ir apgrozījuma ziņā lielākā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs un nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei.

 

“Eco Baltia” grupas uzņēmumi ir vadošie savā darbības jomā un nozīmīgi nodokļu maksātāji pilsētās un reģionos, kuros tie strādā. “Eco Baltia grupa” ir atbildīgs un stabils darba devējs, kam rūp savu vairāk nekā 850 darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība.

 

Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Jumis”, “Ecoservice”, „Pet Baltija”, „Nordic Plast”, “Tesil Fibres”, kā arī ielu uzturēšanas un uzkopšanas uzņēmums “Pilsētas Eko serviss”. Latvijā un ārvalstīs tiek apkalpoti vairāk nekā 45 000 klientu.

 

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

Vērtības
Mērķtiecība
Mērķtiecība
Radošums / radoša pieeja
Radošums /
radoša pieeja
Saimnieka attieksme /atbildība
Saimnieka attieksme /
atbildība
Spēja saskatīt unizmantot iespējas
Spēja saskatīt un
izmantot iespējas
Drosme un uzņēmība
Drosme un uzņēmība

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi