aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Par uzņēmumu

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA „Eco Baltia vide” pakalpojumi pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam un uzņēmumam. Uzņēmums nodrošina plašāko vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu – sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, telpu un teritoriju uzkopšanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus.

 

2021. gada nogalē, lai vienkāršotu uzņēmumu pārvaldību, efektivizētu un optimizētu to darbību, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti klientiem un izveidotu vienotus juridiskās un finanšu pārvaldības principus, tika apvienoti Baltijā pēc apgrozījuma lielākie vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupas AS “Eco Baltia” vides sektora uzņēmumi SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme”.

 

SIA “Eco Baltia vide” 2020. gadā strādāja ar 24.1 miljonu apgrozījumu un 3.3 peļņu.

 

Šobrīd uzņēmumā strādā 476 darbinieki.

 

Uzņēmums lepojas ar ISO 9001 ( Kvalitātes vadība), ISO 14001 (Vides vadības sistēma) un ISO 50001 ( Energoefektivitātes vadība) sertifikātiem. Iepazīsties ar uzņēmuma kvalitātes, vides un energoefektivitātes politiku >>

 

 

 

 

AS “Eco Baltia”

 

SIA „Eco Baltia vide” ir daļa no Latvijā lielākās vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas „Eco Baltia”, kas ir apgrozījuma ziņā lielākā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs un nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei.

 

“Eco Baltia” grupas uzņēmumi ir vadošie savā darbības jomā un nozīmīgi nodokļu maksātāji pilsētās un reģionos, kuros tie strādā. “Eco Baltia grupa” ir atbildīgs un stabils darba devējs, kam rūp savu vairāk nekā 850 darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība.

 

Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Jumis”, „Pet Baltija”, „Nordic Plast” un “Ecoservice”. Latvijā un ārvalstīs tiek apkalpoti vairāk nekā 45 000 klientu.

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

Vērtības
Mērķtiecība
Mērķtiecība
Radošums / radoša pieeja
Radošums /
radoša pieeja
Saimnieka attieksme /atbildība
Saimnieka attieksme /
atbildība
Spēja saskatīt unizmantot iespējas
Spēja saskatīt un
izmantot iespējas
Drosme un uzņēmība
Drosme un uzņēmība
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu