en | lvru
aizvērt
open menu
facebook

Par uzņēmumu

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA „Eco Baltia vide” pakalpojumi pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam un uzņēmumam. Uzņēmums nodrošina plašāko vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu – sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, telpu un teritoriju uzkopšanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus.

 

SIA „Eco Baltia vide” ir daļa no Latvijā lielākās vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas „Eco Baltia”, kas ir apgrozījuma ziņā lielākā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs un nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei.

 

SIA „Eco Baltia vide” izveidots apvienojot trīs pieredzējušus atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumus – „Eko Rīga”, „Jūrmalas ATU” un „Kurzemes ainava”.

 

SIA “Eco Baltia vide” 2019. gadā strādāja ar 18,745 miljonu apgrozījumu un 267 445 € peļņu.

 

Šobrīd uzņēmumā strādā 346 darbinieki.

 

Uzņēmums lepojas ar ISO 9001 ( Kvalitātes vadība), ISO 14001 (Vides vadības sistēma) un ISO 50001 ( Energoefektivitātes vadība) sertifikātiem. Iepazīsties ar uzņēmuma kvalitātes, vides un energoefektivitātes politiku >>

 

 

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

Vērtības
Mērķtiecība
Mērķtiecība
Radošums / radoša pieeja
Radošums /
radoša pieeja
Saimnieka attieksme /atbildība
Saimnieka attieksme /
atbildība
Spēja saskatīt unizmantot iespējas
Spēja saskatīt un
izmantot iespējas
Drosme un uzņēmība
Drosme un uzņēmība
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu