aizvērt
open menu
facebook

Nolietotās elektrotehnikas savākšana

Lūdzu izvēlieties vēlamā pakalpojuma saņemšanas reģionu!

Visi
Ādaži
Aizpute
Auce
Babīte
Brocēni
Durbe
Grobiņa
Liepāja
Mālpils
Mārupe
Pāvilosta
Pļaviņas
Rīga
Salaspils
Saldus
Sigulda
Skrunda
Vecumnieki

Eco Baltia vide sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina Rīgas, Mārupes, Salaspils novada, Ādažu pilsētas un pagasta, Daugavpils un Kurzemes iedzīvotājus pieteikties mājsaimniecībās un uzņēmumos uzkrāto  iekārtu – nolietotas sadzīves tehnikas un elektronikas bezmaksas savākšanā.  

 

Nodot var gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku (sākot no 40kg), piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus.

 

Elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

 

Veicot elektroiekārtu izvešanu, netiks savākti cita veida atkritumi, kā piemēram, sadzīves atkritumi un būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis logi u.c. ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā).

 

Rīgas, Mārupes, Salaspils novada, Ādažu pilsētas un pagasta, Daugavpils iedzīvotāji un uzņēmumi aicināti pieteikties, zvanot pa tālr. 8717 vai rakstot uz e-pastu info@ecobaltiavide.lv

 

Kurzemes iedzīvotāji aicināti pieteikties, zvanot pa tālr. 22022418 (Saldus Klientu apaklpošanas centrs) vai 22013939 (Liepājas Klientu apkalpošanas centrs).

  • Elektronikas savākšana Liepājas un Grobiņas pilsētās tiek nodrošināta vienu reizi nedēļā.
  • Saldus un Brocēnu pilsētās elektronikas savākšana tiek nodrošināta aptuveni vienu reizi mēnesī.
  • Pārējo SIA “Eco Baltia vide” apkalpotajos Kurzemes reģionos elektronikas savākšana tiek nodrošināta pēc pieteikumu skaita, organizējot vienu kopīgu savākšanas maršrutu.
    Piesakoties obligāti jānorāda aptuvenais elektronikas apjoms un precīza savākšanas vieta (adrese).

 

Izvešanas diena un laiks tiks precizēts individuāli. Svarīgi norādīt, ka bezmaksas elektrotehnika tiek savākta no ēkas 1.stāva, tāpēc izvešanas dienā iekārtām ir jābūt novietotām ārpusē brīvi pieejamā vietā.

 

 

Nolietoto elektrotehniku iespējams nogādāt uz bezmaksas specializēto punktu pie iepirkšanās centra “AKROPOLE Alfa”.

 

Jaunizveidotajā elektronikas nodošanas punktā bez maksas var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī kopā ar elektroniku var nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Aicinām ievērot, ka šķirošanas punktā var nodot tikai elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiek pieņemti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c.

 

Darba laiks:

 

P. – 10.30 – 14.00

O. – 10.30 – 14.00

T. – 15.00 – 18.30

C. – 10.30 – 14.00

Pk. – 15.00 – 18.30

S. – 10.30 – 14.00

Sv. – 15.00 – 18.30

 

Pieņemšanas punktā strādā darbinieks, kas minētajā darba laikā pieņem iedzīvotāju atnesto tehniku, savukārt elektroierīces, kas tiek atnestas pārējā laikā, jānovieto atbilstoši norādēm aiz nodošanas konteinera, speciāli tām paredzētā vietā.

 

 

Kontaktinformācija

E-pasts: info@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: 8717

Galerija

1 / 5

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi