aizvērt
open menu
facebook
“Eco Baltia” darbiniekiem ziemas periodā nodrošinās papildu finansiālo atbalstu vairāk nekā 330 000 eiro apmērā

“Eco Baltia” darbiniekiem ziemas periodā nodrošinās papildu finansiālo atbalstu vairāk nekā 330 000 eiro apmērā

Baltijā lielākā un straujāk augošā vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa “Eco Baltia” darbinieku atbalstam ziemas periodā papildu novirzījusi vairāk nekā 330 000 eiro. Visu “Eco Baltia” grupas Latvijas uzņēmumu darbinieki trīs mēnešus saņems atbalsta maksājumu 100 eiro (bruto) apmērā. Kopumā investīcijas “Eco Baltia” darbinieku labuma grozā, kas neietver darbinieku bāzes un mainīgo atalgojuma daļu, kā arī papildu atbalsta programmu, 2022.gadā sasniedza 892 tūkstošus eiro, bet 2023.gadā palielināsies par 32% – līdz 1,18 miljoniem eiro. Tāpat 2023.gadā, salīdzinot ar šo gadu, par aptuveni 20% pieaugs “Eco Baltia” kopējais atalgojuma budžets, kas ietver arī jaunu darbavietu izveidi.

Darbinieku labbūtība, drošība, veselība un darba un privātās dzīves līdzsvars ir viena no mūsu kā darba devēja prioritātēm. Tāpēc ik gadu palielinām investīcijas darbinieku labumu grozā, darba drošībā un darba apstākļu uzlabošanā, nodrošinot arī konkurētspējīgu atalgojumu, kas ir augstāks nekā vidēji nozarē. Ņemot vērā, ka mūsu uzņēmumos Latvijā ir vairāk nekā 90 dažādi amati un 75% ir tieši ražošanā vai vides apsaimniekošanā, labumu grozs ir veidots tā, lai atbilstu dažādām vajadzībām un vēlmēm. Apzinoties, ka šī ziema būs grūtāka nekā iepriekšējos gados un cenu, īpaši jau energoresursu, pieaugums būs izaicinājums lielai daļai mājsaimniecību, mums bija svarīgi atbalstīt mūsu darbiniekus. Tāpēc jau vasarā visos “Eco Baltia” Latvijas uzņēmumos sākām veidot uzkrājumu. To trīs mēnešus saņems visu mūsu Latvijas uzņēmumu kolēģi – kopskaitā aptuveni 900 darbinieki. Ticam, ka šī atbalsta programma darbiniekiem un viņu ģimenēm kalpos kā atspaids apkures sezonā,” uzsver “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs.

Vienlaikus viņš norāda, ka būtu ļoti svarīgi un vērtīgi, lai jaunā valdība, atbalstot uzņēmumu iniciatīvu krīzes situācijā sniegt papildu atbalstu darbiniekiem, izstrādātu atbilstošus grozījumus normatīvajos aktos, lai atbalsts netiktu aplikts ar nodokļiem vai būtu vismaz samazinātas nodokļu likmes.

“Eco Baltia” Latvijas uzņēmumu darbiniekiem tiek nodrošināts plašs labumu grozs, lai novērtētu viņu profesionālo veikumu, lojalitāti un palīdzētu arī dažādās dzīves situācijās. Piemēram, visiem darbiniekiem tiek nodrošināta nelaimes gadījumu apdrošināšana, veselības apdrošināšana, optikas apmaksa, plašas apmācību iespējas, viss darbam nepieciešamais ekipējums un darba apģērbs, dažādas ar darba samaksu nesaistītas prēmijas par iniciatīvu un ierosinājumiem uzlabojumiem darba vidē vai procesos, ceturkšņa vai ikgadējās prēmijas par darba sniegumu, pabalsti un papildu apmaksātas brīvdienas dažādos dzīvei svarīgos notikumos. Tāpat daļā no “Eco Baltia” uzņēmumiem ražošanas un vides apsaimniekošanas darbiniekiem tiek nodrošinātas bezmaksas pusdienas, kā arī transporta kompensācijas.

“Eco Baltia” uzņēmumos tiek organizētas gan apmācības atbilstoši darbinieka individuālajam attīstības plānam, gan arī kopējās apmācības dažādiem amatiem atbilstoši nepieciešamībai. Tāpat jau piekto gadu turpinās “Eco Baltia” darbinieku talantu attīstības programma “Izaugsmes akadēmija”, kas ir speciāli uzņēmuma vajadzībām izstrādāta apmācību programma, kurā var pieteikties ikviens “Eco Baltia” darbinieks. Papildu tam notiek arī dažādi saliedēšanās pasākumi un tiek nodrošinātas iespējas kopīgi sportot. Vienlaikus arī atbilstoši amata specifikai ir iespējas strādāt attālināti un darbiniekiem, kas to vēlas izmantot, tiek nodrošināts nepieciešamais aprīkojums darbam no mājām.

Darba tirgū konkurence par darbiniekiem turpina pieaugt un saglabājas saspringta. Taču arvien biežāk novērojam, ka cilvēki savā darba devējā vairāk novērtē arī vērtības, ko konkrētais uzņēmums rada. Īpaši labi to redzam, piemēram, administratīvajās vakancēs, kur potenciālie darbinieki augstu novērtē, ka papildu konkurētspējīgam atalgojumam un labumu grozam, spējam nodrošināt arī plašas izaugsmes iespējas grupas uzņēmumos, dinamisku attīstību un darbu ar pievienoto vērtību, kas sniedz labumu visai sabiedrībai, palīdzot tai kļūt zaļākai un ilgtspējīgākai. Ņemot vērā, ka “Eco Baltia” ir starptautisks uzņēmums arī darbinieku izaugsmes iespējas sniedzas krietni pāri Latvijas robežām, paverot iespējas veidot karjeru starptautiskajā vidē,” saka M.Simanovičs.

Saistītie raksti

Kā rīkoties, lai no 1. marta Rīgas daudzdzīvokļu namos būtu pieejama bioloģisko atkritumu šķirošana

28/02/2024

Jau šonedēļ, no 1. marta, Rīgas pašvaldībā spēkā stāsies prasība dalīti vākt bioloģiskos atkritumus daudzdzīvokļu mājās, kurās ir vairāk nekā 10 dzīvokļu. Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” atgādina, kā jārīkojas iedzīvotājiem un kā […]

Uzņēmēji: ilgtspēja ir biznesa, nevis ticības jautājums

23/02/2024

Jaunā Eiropas Savienības (ES) Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīva paredz uzņēmumiem sniegt ziņojumus par tādiem ilgtspējas jautājumiem kā vides, sociālā un korporatīvā pārvaldība jeb ESG (Environment, Social, Governance). Lai arī ziņojumu iesniegšana tiek pakāpeniski ieviesta jau […]

Ierīces, ko visbiežāk var salabot, nevis izmest

22/02/2024

Strauju tehnoloģisko inovāciju laikmetā šķiet, ka elektroierīču kalpošanas laiks ar katru gadu sarūk. Tomēr pēdējo gadu laikā parādās viedokļi, ka elektrotehniku būtu vērts labot – ne tikai izdevīguma, bet arī vides apsvērumu dēļ. Remontam draudzīga […]

Aconē nosvinēti jaunās atkritumu šķirošanas rūpnīcas spāru svētki

19/02/2024

16. februārī Salaspils novada Aconē nosvinēti vides apsaimniekošanas uzņēmuma “Eco Baltia vide” topošās atkritumu šķirošanas rūpnīcas spāru svētki, atzīmējot nesošās jumta konstrukcijas pabeigšanu. Jaunajā rūpnīcā, kuru paredzēts atklāt šī gada rudenī, darbosies vismodernākās šķirošanas iekārtas, […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi