aizvērt
open menu
facebook
“Eco Baltia” darbiniekiem ziemas periodā nodrošinās papildu finansiālo atbalstu vairāk nekā 330 000 eiro apmērā

“Eco Baltia” darbiniekiem ziemas periodā nodrošinās papildu finansiālo atbalstu vairāk nekā 330 000 eiro apmērā

Baltijā lielākā un straujāk augošā vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa “Eco Baltia” darbinieku atbalstam ziemas periodā papildu novirzījusi vairāk nekā 330 000 eiro. Visu “Eco Baltia” grupas Latvijas uzņēmumu darbinieki trīs mēnešus saņems atbalsta maksājumu 100 eiro (bruto) apmērā. Kopumā investīcijas “Eco Baltia” darbinieku labuma grozā, kas neietver darbinieku bāzes un mainīgo atalgojuma daļu, kā arī papildu atbalsta programmu, 2022.gadā sasniedza 892 tūkstošus eiro, bet 2023.gadā palielināsies par 32% – līdz 1,18 miljoniem eiro. Tāpat 2023.gadā, salīdzinot ar šo gadu, par aptuveni 20% pieaugs “Eco Baltia” kopējais atalgojuma budžets, kas ietver arī jaunu darbavietu izveidi.

Darbinieku labbūtība, drošība, veselība un darba un privātās dzīves līdzsvars ir viena no mūsu kā darba devēja prioritātēm. Tāpēc ik gadu palielinām investīcijas darbinieku labumu grozā, darba drošībā un darba apstākļu uzlabošanā, nodrošinot arī konkurētspējīgu atalgojumu, kas ir augstāks nekā vidēji nozarē. Ņemot vērā, ka mūsu uzņēmumos Latvijā ir vairāk nekā 90 dažādi amati un 75% ir tieši ražošanā vai vides apsaimniekošanā, labumu grozs ir veidots tā, lai atbilstu dažādām vajadzībām un vēlmēm. Apzinoties, ka šī ziema būs grūtāka nekā iepriekšējos gados un cenu, īpaši jau energoresursu, pieaugums būs izaicinājums lielai daļai mājsaimniecību, mums bija svarīgi atbalstīt mūsu darbiniekus. Tāpēc jau vasarā visos “Eco Baltia” Latvijas uzņēmumos sākām veidot uzkrājumu. To trīs mēnešus saņems visu mūsu Latvijas uzņēmumu kolēģi – kopskaitā aptuveni 900 darbinieki. Ticam, ka šī atbalsta programma darbiniekiem un viņu ģimenēm kalpos kā atspaids apkures sezonā,” uzsver “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs.

Vienlaikus viņš norāda, ka būtu ļoti svarīgi un vērtīgi, lai jaunā valdība, atbalstot uzņēmumu iniciatīvu krīzes situācijā sniegt papildu atbalstu darbiniekiem, izstrādātu atbilstošus grozījumus normatīvajos aktos, lai atbalsts netiktu aplikts ar nodokļiem vai būtu vismaz samazinātas nodokļu likmes.

“Eco Baltia” Latvijas uzņēmumu darbiniekiem tiek nodrošināts plašs labumu grozs, lai novērtētu viņu profesionālo veikumu, lojalitāti un palīdzētu arī dažādās dzīves situācijās. Piemēram, visiem darbiniekiem tiek nodrošināta nelaimes gadījumu apdrošināšana, veselības apdrošināšana, optikas apmaksa, plašas apmācību iespējas, viss darbam nepieciešamais ekipējums un darba apģērbs, dažādas ar darba samaksu nesaistītas prēmijas par iniciatīvu un ierosinājumiem uzlabojumiem darba vidē vai procesos, ceturkšņa vai ikgadējās prēmijas par darba sniegumu, pabalsti un papildu apmaksātas brīvdienas dažādos dzīvei svarīgos notikumos. Tāpat daļā no “Eco Baltia” uzņēmumiem ražošanas un vides apsaimniekošanas darbiniekiem tiek nodrošinātas bezmaksas pusdienas, kā arī transporta kompensācijas.

“Eco Baltia” uzņēmumos tiek organizētas gan apmācības atbilstoši darbinieka individuālajam attīstības plānam, gan arī kopējās apmācības dažādiem amatiem atbilstoši nepieciešamībai. Tāpat jau piekto gadu turpinās “Eco Baltia” darbinieku talantu attīstības programma “Izaugsmes akadēmija”, kas ir speciāli uzņēmuma vajadzībām izstrādāta apmācību programma, kurā var pieteikties ikviens “Eco Baltia” darbinieks. Papildu tam notiek arī dažādi saliedēšanās pasākumi un tiek nodrošinātas iespējas kopīgi sportot. Vienlaikus arī atbilstoši amata specifikai ir iespējas strādāt attālināti un darbiniekiem, kas to vēlas izmantot, tiek nodrošināts nepieciešamais aprīkojums darbam no mājām.

Darba tirgū konkurence par darbiniekiem turpina pieaugt un saglabājas saspringta. Taču arvien biežāk novērojam, ka cilvēki savā darba devējā vairāk novērtē arī vērtības, ko konkrētais uzņēmums rada. Īpaši labi to redzam, piemēram, administratīvajās vakancēs, kur potenciālie darbinieki augstu novērtē, ka papildu konkurētspējīgam atalgojumam un labumu grozam, spējam nodrošināt arī plašas izaugsmes iespējas grupas uzņēmumos, dinamisku attīstību un darbu ar pievienoto vērtību, kas sniedz labumu visai sabiedrībai, palīdzot tai kļūt zaļākai un ilgtspējīgākai. Ņemot vērā, ka “Eco Baltia” ir starptautisks uzņēmums arī darbinieku izaugsmes iespējas sniedzas krietni pāri Latvijas robežām, paverot iespējas veidot karjeru starptautiskajā vidē,” saka M.Simanovičs.

Saistītie raksti

“Eco Baltia vide” – oficiālais “Tet Rally Latvia” vides partneris

14/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”, ikdienā rūpējoties par atkritumu apjoma samazināšanu un vides ilgtspējas veicināšanu Latvijā, šovasar spēruši soli tuvāk autobraucējiem, kļūstot par “Tet Rally Latvia” organizētā FIA Pasaules rallija čempionāta posma oficiālo vides […]

Liepājā darbu sācis būvgružu šķirošanas laukums

13/06/2024

Šajā pavasarī darbu sācis Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes filiāles būvgružu šķirošanas laukums Liepājā,  Ezermalas ielā 11. Tajā tiks šķiroti visa veida būvniecības un […]

Jūlijā Babītes un Salas pagastā notiks divu dienu elektrotehnikas un lielgabarīta atkritumu nodošanas akcija

11/06/2024

18. un 19. jūlijā vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Babītes un Salas pagastu iedzīvotājus piedalīties nolietoto elektroiekārtu, lielgabarīta un sadzīvē radušos bīstamo atkritumu bezmaksas nodošanas akcijā. Iedzīvotāji aicināti līdz 12. jūlija plkst. […]

Ziedot vai nodot konteinerā? Tekstila nodošana konteinerā dāvā otro dzīvi 98% materiāla

11/06/2024

Tekstila dalītā vākšana Latvijā ir salīdzinoši jauns šķirošanas veids, turklāt apģērbu, kas pašam kļuvis lieks, pastāv iespēja arī ziedot. Kad apnikušo mēteli nodot ziedošanai un kad – šķirošanas konteinerā, un vai turpat vieta atradīsies arī […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi