aizvērt
open menu
facebook
Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā Ādažu pilsētā un pagastā no 2024. gada 1. marta

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā Ādažu pilsētā un pagastā no 2024. gada 1. marta

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par plānotajām izmaiņām sadzīves un bioloģiski noārdāmo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Ādažu pilsētā un pagastā, kas saskaņā ar Ādažu novada pašvaldības lēmumu stāsies spēkā no 2024. gada 1. marta.

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā Ādažu pilsētas un Ādažu pagasta Ādažu domē apstiprinātas, balstoties uz inflācijas radītajām sekām – darba algas izmaksu pieaugumu un degvielas izmaksu kritumu, kas tieši ietekmē arī pakalpojumu nodrošināšanas tiešās izmaksas. Tāpēc pakalpojuma cenas izmaiņas būs nelielas – nešķirotajiem sadzīves atkritumiem tā mainīsies par 0,12 eiro kubikmetrā (iekļaujot PVN).

Ņemot vērā faktisko pakalpojuma sniegšanas izmaksu pieaugumu un, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu nemainīgi augstā kvalitātē un apjomā, Ādažu novada pašvaldība ir izvērtējusi un apstiprinājusi, ka no 2024. gada 1. marta Ādažu pilsētā un pagastā maksa par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem pieaugs nelielā apmērā un būs:

  • Sadzīves nešķirotie atkritumi – 32,32 EUR/m3 bez PVN (iepriekš 32,22 EUR/m3), kopā ar PVN 21% – 39,11 EUR/m3 (iepriekš 38,99 EUR/m3). Izmaksas par privātmājās visbiežāk izmantotā 0,24 m3 konteinera izvešanas reizi būs 9,39 EUR (ar PVN 21%) līdzšinējo 9,36 EUR vietā.
  • Bioloģiski noārdāmie atkritumi – 19,39 EUR/m3 bez PVN (iepriekš 19,33 EUR/m3), kopā ar PVN 21% – 23,46 EUR/m3 (iepriekš – 23,39 EUR/m3). Izmaksas par privātmājās visbiežāk izmantotā 0,24 m3 konteinera izvešanas reizi būs 5,63 EUR (ar PVN 21%) līdzšinējo 5,61 EUR vietā.

Lūgums ņemt vērā, ka avansa rēķinos iemaksātā summa var nesegt pakalpojuma izmaksas pēc 1. marta, tāpēc aicinām sekot līdzi faktiskajiem rēķiniem un noskaidrot savu bilanci. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “Eco Baltia vide” klientu centru, zvanot pa tel. 8717 vai rakstot uz: adazi@ecobaltiavide.lv.

Atgādinām, ka, šķirojot atkritumus, mājsaimniecības un uzņēmumi var samazināt izdevumus par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. SIA “Eco Baltia vide” mērķtiecīgi turpina strādāt pie ikvienam klientam pieejamas šķirošanas infrastruktūras izveides, lai būtu iespējams dalīti no kopējiem atkritumiem nodot iepakojumu, stikla taru, tekstilizstrādājumus, elektrotehniku un citus atkritumu veidus, kuru apsaimniekošanu uzņēmums nodrošina bez maksas. Plašāka informācija par SIA “Eco Baltia vide” šķirošanas iespējām pieejama ŠEIT.

Plašāka informācija par uzņēmuma pakalpojumiem pieejama šeit: www.ecobaltiavide.lv.

Saistītie raksti

SIA “Eco Baltia vide” apgrozījums 2023. gadā palielinājies par 9,5%

19/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” neto apgrozījums 2023. gadā sasniedza 53,99 miljonus eiro, kas ir par 9,5% vairāk nekā 2022. gadā, kad neto apgrozījums bija 49,3 miljoni eiro. Apgrozījuma pieaugumu galvenokārt veicināja dabas resursu nodokļa […]

SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darba laiks Līgo svētkos

19/06/2024

Informējam par izmaiņām SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darba laikos Līgo svētku laikā. SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centri un zvanu centri nestrādās pirmdien, 24. jūnijā. Savukārt visi […]

“Eco Baltia vide” – oficiālais “Tet Rally Latvia” vides partneris

14/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”, ikdienā rūpējoties par atkritumu apjoma samazināšanu un vides ilgtspējas veicināšanu Latvijā, šovasar spēruši soli tuvāk autobraucējiem, kļūstot par “Tet Rally Latvia” organizētā FIA Pasaules rallija čempionāta posma oficiālo vides […]

Liepājā darbu sācis būvgružu šķirošanas laukums

13/06/2024

Šajā pavasarī darbu sācis Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes filiāles būvgružu šķirošanas laukums Liepājā,  Ezermalas ielā 11. Tajā tiks šķiroti visa veida būvniecības un […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi