aizvērt
open menu
facebook
Labdarības akcijas “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!” ietvaros palīdzēts vairāk nekā 30 daudzbērnu ģimenēm

Labdarības akcijas “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!” ietvaros palīdzēts vairāk nekā 30 daudzbērnu ģimenēm

Labdarības akcijas “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!” laikā, kas šogad norisinājās trīs nedēļu garumā, no 16. augusta līdz 6. septembrim, ar sabiedrības aktīvu līdzdalību saziedotas teju 40 skolas somas, kas piepildītas ar dažādām kancelejas precēm –– penāļiem, burtnīcām, lineāliem, rakstāmpiederumiem u.c. mācību procesam svarīgiem materiāliem. Apkopojot labdarības akcijas laikā saziedotos apjomus, kopumā palīdzēts vairāk nekā 30 daudzbērnu ģimenēm tādās pilsētās kā Rīgā, Talsos, Jēkabpilī un Liepājā.

Labdarības akciju jau otro gadu pēc kārtas rīkoja iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”, sadarbībā ar partneriem SIA ”Eco Baltia vide”, Latvijas Zaļo punktu, biedrību “Palīdzēsim viens otram” un vecāku organizāciju “Mammām un tētiem”. Labdarības akcijas mērķis ir palīdzēt tām Latvijas ģimenēm, kuras dažādu iemeslu dēļ saviem bērniem nespēj sarūpēt skolai nepieciešamās mantas.

Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja:Sirsnīgs paldies katram ziedotājam par iesaistīšanos šajā akcijā! Ikvienam ziedojumam ir sava nozīmīga pievienotā vērtība –– tās ir bērnu patiesās emocijas, saņemot savās rokās vairākus vērtīgus priekšmetus mācību uzsākšanai. Vienlaikus, esam ļoti gandarīti par mūsu nomnieku –– “Baltic Data”, “Charlot”, “Sportland”, “Jānis Roze” un “Euroaptieka” –– iesaisti ziedošanā. Šī gada saziedotais apmērs apliecina, ka esam atsaucīga un sirsnīga sabiedrība.

Latvijas Zaļā punkta direktors Kaspars Zakulis:Esam gandarīti, ka sabiedrība ir spējusi sarosīties un tik īsā laikā sagādāt skolas piederumus tiem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams. Iespējams, kādam ziedotājam tā ir bijusi iespēja atrast atkārtotu pielietojumu neilgu laiku lietotai mugursomai vai par mazu palikušam un vēl kvalitatīvam sporta tērpam, kāds savukārt ir savu ziedojumu pirms tam īpaši pārdomājis un iegādājies tuvējā veikalā. Turklāt kādam varbūt šis dāvinājums licis izdarīt izvēli starp sev pašam kārotu pirkumu vai tomēr dāvanu kādam skolēnam. Lai kāds būtu bijis ikviena ziedotāja mērķis, tas liecina par to, ka sabiedrība spēj izdarīt pozitīvas izvēles, kas var atstāt labvēlīgu ietekmi ne tikai uz kādu konkrētu personu vai cilvēku grupu, bet arī uz apkārtējo vidi.”

Linda Novicka, biedrības “Palīdzēsim viens otram” valdes locekle un projektu koordinatore:Katrs vecāks vēlas, lai viņa bērns saņemtu labāko, bet ne vienmēr viņi var to nodrošināt. Mīļš paldies cilvēkiem, kuri atsaucās un “Akropoles” rīkotās akcijas ietvaros ziedoja ģimenēm, kuras pašas nespēja saviem bērniem nopirkt apģērbu un kancelejas preces, lai bērni varētu veiksmīgi mācīties.”

Inga Akmentiņa-Smildziņa, vecāku organizācijas “Mammām un tētiem” vadītāja:Ir tik jauki un patīkami apzināties, ka līdzcilvēkiem rūp bērnu labsajūta –– pat, ja tie nav pašu ģimenes bērni. Ikviens, kas iesaistījās šajā labdarības akcijā, ir palīdzējis daudziem bērniem Latvijā skolas gaitas sākt ar priecīgāku noskaņu. Liels paldies par to!

 

Iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” sagatavots labdarības akcijas atskata video: https://youtu.be/T6Bcdq8ZIeA

 

Par iepirkšanās un izklaides centru “Akropole”

Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” mājo Latvijā vienīgais multizīmolu veikals “Van Graaf”, sporta un dzīvesstila preču veikali “USC”, “adidas Originals” un “SuperDry”. Tieši šeit ir atrodami vislielākie zīmolu “Zara”, “Reserved”, “Deichmann”, “Oysho”, “Guess” un “KidzOne” veikali Latvijā. Plašo veikalu klāstu papildina restorāni un kafejnīcas dažādām gaumēm, vērienīga vissezonas slidotava, kinoteātris ar deviņām skatītāju zālēm (tostarp Latvijā pirmo IMAX kino zāli), plašs un elegants “Maxima” XXX lielveikals, mūsdienīga fitnesa zāle, bērnu iekštelpu sporta un izklaides klubs “MaryMaris”, kā arī ārtelpu bērnu spēļlaukums. “O’Learys” izklaides zonā pieejams boulings, biljards, sporta spēļu simulatori un citas aizraujošas atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei.

“Akropole” ir ne vien modernākais iepirkšanās un izklaides centrs Latvijā, bet arī pirmais, kas, pateicoties augstajiem ilgtspējas un energoefektivitātes standartiem, ieguvis prestižo BREEAM sertifikātu ēkas projektēšanas un arī būvniecības stadijai. Tāpat “Akropole” atzīta par 1. vietas ieguvēju nominācijā “Jauna sabiedriska būve” konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” un novērtēta kā labākais BIM projekts skatē “Gada labākā būve Latvijā”. Turklāt “Akropolē” atrodas lielākais B+ klases Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru.

 

Saistītie raksti

Mārupes pilsētas un pagasta iedzīvotāji aicināti piedalīties elektrotehnikas un lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā martā

04/03/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Mārupes pilsētas un pagasta iedzīvotājus 27. un 28. martā piedalīties nolietoto elektroiekārtu, lielgabarīta un sadzīvē radušos bīstamo atkritumu bezmaksas nodošanas akcijā. Iedzīvotāji tiek aicināti līdz 22. marta […]

Uz laiku slēgts šķiroto atkritumu savākšanas laukums Saldū

01/03/2024

Tehnisku iemeslu dēļ uz laiku slēgts SIA “Eco Baltia vide” apsaimniekotais šķiroto atkritumu savākšanas laukums Saldū. Paredzams, ka drīzumā laukums darbosies ierastajā kārtībā. Līdz brīdim, kamēr laukums atkal atsāk darbu, iedzīvotāji tiek aicināti bez maksas […]

Kampaņa “Dod iespēju laboties” iestājas pret skepsi iegādāties lietotas elektropreces

01/03/2024

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju nekad nepirktu lietotu elektrotehniku, liecina “Norstat Latvija” aptauja*. Lai gan lietotas tehnikas iegāde var ietaupīt naudu un saudzēt dabu, iedzīvotāju skepse joprojām ir liela. Tādēļ martā vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia […]

Kā rīkoties, lai no 1. marta Rīgas daudzdzīvokļu namos būtu pieejama bioloģisko atkritumu šķirošana

28/02/2024

Jau šonedēļ, no 1. marta, Rīgas pašvaldībā spēkā stāsies prasība dalīti vākt bioloģiskos atkritumus daudzdzīvokļu mājās, kurās ir vairāk nekā 10 dzīvokļu. Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” atgādina, kā jārīkojas iedzīvotājiem un kā […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi