aizvērt
open menu
facebook
SIA “Eco Baltia vide” BEZ MAKSAS  pieņems putuplastu divos otrreizējo materiālu šķirošanas laukumos

SIA “Eco Baltia vide” BEZ MAKSAS pieņems putuplastu divos otrreizējo materiālu šķirošanas laukumos

Nodrošinot arvien plašāku šķiroto atkritumu risinājumu pieejamību, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” uzsāk dalītu putuplasta izstrādājumu pieņemšanu no iedzīvotajiem otrreizējo materiālu šķirošanas laukumos Salaspilī un Ādažu novadā.  

Atsevišķa putuplasta vākšana palīdz samazināt izmaksas par nešķirotu sadzīves apsaimniekošanu, kā arī ļauj parūpēties par vides ilgtspēju. Ņemot vērā šī materiāla specifiku, putuplastu nedrīkst ievietot vieglajam iepakojumam paredzētajos konteineros, tāpēc SIA “Eco Baltia vide” izstrādājusi atsevišķu piedāvājumu tā šķirošanai. Dalīti savāktais putuplasts pēc tam nonāk pārstrādē, lai pēcāk kļūtu par jauniem izstrādājumiem, tādējādi samazinot pirmreizējo materiālu izmantošanu.

Putuplasta šķirošana apjomā līdz 10 m3

Privātpersonas un juridiskās personas aicinātas nodot putuplastu kādā no otrreizējo materiālu šķirošanas laukumiem. Lūgums ņemt vērā, ka šķirošanas laukumu pakalpojumi pieejami attiecīgā novada iedzīvotājiem:

Ņemot vērā putuplasta specifikāciju un izstrādājuma izmēru, aicinām to jau iepriekš sadalīt mazākos gabalos, tādējādi nodrošinot, ka pilnībā tiek aizpildīts viss konteinera tilpums un izvairoties no putuplasta nonākšanas vidē. Sašķiroto putuplastu iedzīvotāju ērtību labad konteinerā drīkst ievietot stingri aizsietā, vēlams caurspīdīgā maisā.

Putuplasta šķirošana juridiskajām personām ar apjomu virs 10m3

Juridiskās personas aicinātas pieteikt bezmaksas putuplasta izvešanu Rīgā, Salaspilī, Ādažos zvanot pa tālruni 8717 vai 67 799 999 vai rakstot uz e-pastu info@ecobaltiavide.lv. Minimālais nododamais putuplasta apjoms – 10 m3.

Svarīgi – kvalitātes prasības

Lai savāktais putuplasts būtu derīgs otrreizējai pārstrādei, svarīgi ievērot, lai nododamais materiāls atbilstu noteiktām kvalitātes prasībām. Nodot var tikai baltu putuplastu bez piejaukumiem un krāsvielām – neatkarīgi no tā, kādiem mērķiem tas iepriekš izmantots. Pārstrādei bez maksas šobrīd netiek pieņemts putuplasts, kas ir ar piejaukumiem, pelēks, krāsots vai netīrs. Šādu materiālu izvešana pieejama kā maksas pakalpojums.

Vairāk informācijas par pakalpojumu ŠEIT.

Plašāka informācija par SIA “Eco Baltia vide” piedāvātajām atkritumu šķirošanas iespējām un citiem pakalpojumiem pieejama www.ecobaltiavide.lv, zvanot pa tel. 8718 vai rakstot uz e-pastu info@ecobaltiavide.lv.

Saistītie raksti

Noslēdzas “Eco Baltia vide” un “Pilsētas Eko Serviss” apvienošana

01/12/2023

Turpinot efektivizēt AS “Eco Baltia” korporatīvo pārvaldību un struktūru un uzlabot pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti klientiem, grupas vadošajam vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA “Eco Baltia vide” reorganizācijas rezultātā pievienots ielu un ceļu uzturēšanas uzņēmums SIA “Pilsētas Eko Serviss”. Visas […]

Par plānotajām izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas maksā 2024. gadā

01/12/2023

Informējam, ka paredzams, ka no nākamā gada 1. janvāra valstī palielināsies dabas resursu nodoklis (DRN) par nešķirotu sadzīves atkritumu apglabāšanu poligonos. Plānotās izmaiņas Dabas resursu nodokļa likumā nosaka, ka no 2024. gada 01. janvāra dabas […]

SIA “Eco Baltia vide” aicina informēt par traucētu piekļuvi atkritumu konteineriem apledojušu ceļu un sniega dēļ

28/11/2023

Tupinoties snigšanai un salam visā Latvijā, daudzviet apstākļi uz auto ceļiem var būt neparedzami. Neskatoties uz to, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” turpina nodrošināt atkritumu izvešanu pēc grafikiem un strādā pie tā, lai […]

Divas nedēļas Saldus novada iedzīvotāji bez maksas varēs nodot vieglo auto riepas

23/11/2023

  No 27. novembra līdz 10. decembrim vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Saldus novada iedzīvotājus bez maksas nodot vieglo automašīnu riepas, nogādājot tās uz SIA “Eco Baltia vide” apsaimniekoto otrreizējo materiālu šķirošanas […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi