aizvērt
open menu
facebook
SIA “Eco Baltia vide” BEZ MAKSAS  pieņems putuplastu divos otrreizējo materiālu šķirošanas laukumos

SIA “Eco Baltia vide” BEZ MAKSAS pieņems putuplastu divos otrreizējo materiālu šķirošanas laukumos

Nodrošinot arvien plašāku šķiroto atkritumu risinājumu pieejamību, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” uzsāk dalītu putuplasta izstrādājumu pieņemšanu no iedzīvotajiem otrreizējo materiālu šķirošanas laukumos Salaspilī un Ādažu novadā.  

Atsevišķa putuplasta vākšana palīdz samazināt izmaksas par nešķirotu sadzīves apsaimniekošanu, kā arī ļauj parūpēties par vides ilgtspēju. Ņemot vērā šī materiāla specifiku, putuplastu nedrīkst ievietot vieglajam iepakojumam paredzētajos konteineros, tāpēc SIA “Eco Baltia vide” izstrādājusi atsevišķu piedāvājumu tā šķirošanai. Dalīti savāktais putuplasts pēc tam nonāk pārstrādē, lai pēcāk kļūtu par jauniem izstrādājumiem, tādējādi samazinot pirmreizējo materiālu izmantošanu.

Putuplasta šķirošana apjomā līdz 10 m3

Privātpersonas un juridiskās personas aicinātas nodot putuplastu kādā no otrreizējo materiālu šķirošanas laukumiem. Lūgums ņemt vērā, ka šķirošanas laukumu pakalpojumi pieejami attiecīgā novada iedzīvotājiem:

Ņemot vērā putuplasta specifikāciju un izstrādājuma izmēru, aicinām to jau iepriekš sadalīt mazākos gabalos, tādējādi nodrošinot, ka pilnībā tiek aizpildīts viss konteinera tilpums un izvairoties no putuplasta nonākšanas vidē. Sašķiroto putuplastu iedzīvotāju ērtību labad konteinerā drīkst ievietot stingri aizsietā, vēlams caurspīdīgā maisā.

Putuplasta šķirošana juridiskajām personām ar apjomu virs 10m3

Juridiskās personas aicinātas pieteikt bezmaksas putuplasta izvešanu Rīgā, Salaspilī, Ādažos zvanot pa tālruni 8717 vai 67 799 999 vai rakstot uz e-pastu info@ecobaltiavide.lv. Minimālais nododamais putuplasta apjoms – 10 m3.

Svarīgi – kvalitātes prasības

Lai savāktais putuplasts būtu derīgs otrreizējai pārstrādei, svarīgi ievērot, lai nododamais materiāls atbilstu noteiktām kvalitātes prasībām. Nodot var tikai baltu putuplastu bez piejaukumiem un krāsvielām – neatkarīgi no tā, kādiem mērķiem tas iepriekš izmantots. Pārstrādei bez maksas šobrīd netiek pieņemts putuplasts, kas ir ar piejaukumiem, pelēks, krāsots vai netīrs. Šādu materiālu izvešana pieejama kā maksas pakalpojums.

Vairāk informācijas par pakalpojumu ŠEIT.

Plašāka informācija par SIA “Eco Baltia vide” piedāvātajām atkritumu šķirošanas iespējām un citiem pakalpojumiem pieejama www.ecobaltiavide.lv, zvanot pa tel. 8718 vai rakstot uz e-pastu info@ecobaltiavide.lv.

Saistītie raksti

Viesītē tiks izveidots pagaidu punkts nolietotas elektrotehnikas savākšanai

23/05/2024

Lai padarītu nolietotas elektrotehnikas nodošanu pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam, vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” Jēkabpils novada Viesītē, Smilšu ielā 39b izveidos elektrotehnikas pieņemšanas pagaidu punktu. Uz elektrotehnikas nodošanas punktu, […]

24. maijā saīsināts darba laiks SIA “Eco Baltia vide” klientu centriem Pierīgā

23/05/2024

Informējam, ka 24. maijā tehnisku iemeslu dēļ SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centri Brīvības gatvē 289, Rīgā un Getliņu ielā 5, Rumbulā, strādās no plkst. 9.00 līdz 16.00. Rīgas un Pierīgas zvanu centrs strādās […]

Akcijas laikā Pļaviņu iedzīvotāji pārstrādei nodevuši 3,16 tonnas elektrotehnikas

22/05/2024

Lai veicinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” no 25. aprīļa rīta līdz 10. maijam aicināja Pļaviņu iedzīvotājus nogādāt elektrotehniku uz pagaidu […]

SIA “Eco Baltia vide” viesojas Mārupes novadā, lai izglītotu par atkritumu šķirošanu

16/05/2024

Lai izglītotu un ieinteresētu iedzīvotājus vides saudzēšanas un atkritumu šķirošanas jautājumos, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu 2024. gada maijā viesojās Mārupes novadā. Uzņēmumu pārstāvji apmeklēja pirmskolas izglītības iestādi “Saimīte” Piņķos, kopumā […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi