aizvērt
open menu
facebook
SIA “Eco Baltia vide” prezentēs Latvijā piecas pirmās CNG atkritumu savākšanas mašīnas

SIA “Eco Baltia vide” prezentēs Latvijā piecas pirmās CNG atkritumu savākšanas mašīnas

“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” paplašinājis specializēto transporta līdzekļu autoparku ar Latvijā pirmajām piecām atkritumu savākšanas automašīnām, kas darbojas ar saspiesto dabasgāzi (CNG), tādējādi ir videi draudzīgākas un rada mazāk C02 izmešus. To iegādei veiktas investīcijas 793 000 eiro apmērā un automašīnas sākotnēji tiks izmantotas klientu apkalpošanai Rīgas Vidzemes priekšpilsētā un Rīgas Ziemeļu rajonā.

AICINĀM MEDIJU PĀRSTĀVJUS

uz Latvijā pirmo CNG atkritumu savākšanas automašīnu prezentācijas pasākumu

PIRMDIEN, 7.SEPTEMBRĪ, PLKST. 11:00

“ARĒNA RĪGA” STĀVLAUKUMĀ,

Rīgā, Skanstes ielā 21.

 

Jauno automašīnu atklāšanas pasākumā piedalīsies:

  • ​vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce;
  • satiksmes ministrs Tālis Linkaits;
  • “Eco Baltia grupas” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs;
  • SIA “Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts;
  • “Scania” ilgtspējas vadītājs Baltijas valstīs Kaurs Sarvs (Kaur Sarv).

Pasākumu vadīs ilggadējais auto eksperts un žurnālists Normunds Avotiņš. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja klātienē apskatīt visas piecas automašīnas vienuviet, kā arī vērot to funkcionalitāti ikdienas vidē.

SIA “Eco Baltia vide” ar CNG darbināmo specializēto transporta līdzekļu piegādei veica iepirkumu, kurā uzvarēja SIA “Scania Latvija”, kas veikusi automāšinu piegādi. Atkritumu savākšanas mašīnas sākotnēji tiks izmantotas pakalpojumu nodrošināšanai Rīgas Vidzemes priekšpilsētā un Ziemeļu rajonā, kā arī plānots autoparku nākotnē vēl vairāk paplašināt, nodrošinot videi draudzīgāku transportu arī citos SIA “Eco Baltia vide” darbības reģionos.

SIA „Eco Baltia vide” ir daļa „Eco Baltia grupas”, kas ir apgrozījuma ziņā lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei. SIA “Eco Baltia vide” nodrošina atkritumu apsaimniekošanas,  uzkopšanas un ceļu uzturēšanas pakalpojumus, otrreizējo izejvielu šķirošanu un tirdzniecību, kā arī riepu pārstrādi.

Saistītie raksti

Plastmasas pudele var pārdzīvot tevi: atgādina, kāpēc šķirošanai ir nozīme

22/06/2026

Ikdienā iepakojums šķiet pašsaprotama mūsu dzīves daļa – pārtikas plēve, dzēriena pudele, kartona kaste vai konservu bundža. Valsts vides dienesta dati liecina, ka 2024. gadā Latvijā radīti vairāk nekā 230 tūkstoši tonnu izlietotā iepakojuma. No […]

Jūnijā trīs dienu laikā Mārupē savāktas 43,5 tonnas dažāda veida atkritumu

22/06/2026

Jūnijā trīs dienu izbraukuma akcijā Mārupes pilsētā un Mārupes pagastā savāktas 43,5 tonnas dažāda veida atkritumu. Akciju organizēja vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”, piedāvājot bez maksas atbrīvoties no nederīgajām elektroiekārtām, liela izmēra un […]

“Eco Baltia vide” klientiem Rīgā un Pierīgā samazināsies maksa par atkritumu apsaimniekošanu

19/06/2026

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par plānotajām izmaiņām bioloģisko un nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā, kas stāsies spēkā no 2026. gada 17. jūlija. Izmaiņas saistītas apstiprinātajām SIA “Getliņi EKO” tarifa izmaiņām […]

SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darbalaiks Jāņos

17/06/2026

Informējam par izmaiņām SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darbalaikā Jāņu laikā. Klientu apkalpošanas un zvanu centru darbalaiks 22. jūnijā: Brīvības gatvē 289, Rīgā plkst. 9.00–12.00 un 13.00–15.00 Klientu apkalpošanas […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi