aizvērt
open menu
facebook
Skrundā stājas spēkā pārslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu

Skrundā stājas spēkā pārslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu

No šī gada 1. jūlija Kuldīgas novada Skrundas pilsētā un Skrundas, Nīkrāces, Rudbāržu, Raņķu pagastā spēkā stājušies pārslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu. Lai nodrošinātu pēc iespējas vienmērīgu pāreju uz klientu apkalpošanu pēc jaunajiem līgumiem, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par turpmāko atkritumu apsaimniekošanu.

Uzņēmuma dati liecina, ka 1. jūlijā līgumus pārslēguši 79 % SIA “Eco Baltia vide” klientu. Svarīgi ņemt vērā, ka, ja atkritumu apsaimniekošanas līgums nav pārslēgts, atkritumu operatoram nebūs iespējams sniegt pakalpojumu par atkritumu apsaimniekošanu.

Pārslēgt līgumus iespējams arī jūlijā attālināti ŠEIT. Klātienē līgumu iespējams pārslēgt klientu apkalpošanas centrā Liepājā, Ezermalas ielā 11. Informācija par darba laikiem pieejama ŠEIT.

Klientiem tāpat pieejama būs atkritumu šķirošana, taču līdz ar līgumu pārslēgšanu ir iespēja gan pārskatīt gan šķirojamo atkritumu veidus, gan uzsākt šķirošanu, tostarp bioloģisko atkritumu šķirošanu. Vieglā iepakojuma un stikla šķirošanai tiek nodrošināti konteineri un tie tek izvesti bez maksas. Arī bioloģisko atkritumu šķirošanai tiek nodrošināti konteineri, bet to apsaimniekošanai tiek piemērota samazināta maksa: 60 % apjomā no sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas.

Tāpat plānots, ka vasaras otrajā pusē Skrundā uz laiku tiks izvietots konteiners nolietotas elektrotehnikas savākšanai, aicinot Skrundas un tuvējās apkārtnes iedzīvotājus nodot bez maksas un videi draudzīgā veidā sev vairs nevajadzīgo elektrotehniku.

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” Skrundā un Skrundas, Nīkrāces, Rudbāržu, Raņķu pagastā turpinās nodrošināt sadzīves un šķiroto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus turpmākos septiņus gadus.

Saistītie raksti

“Eco Baltia vide” savos reģionos aicina šķirot arī dzērienu kartona iepakojumu jeb piena, kefīra, sulas u.c. pakas

18/07/2024

Attīstoties otrreizējo izejvielu pārstrādes iespējām pasaulē, palielinās to atkritumu daudzums, ko iedzīvotājiem iespējams šķirot dalīti no citiem atkritumiem. Piemēram, ja vēl pēdējos gados starp dažādiem iepakojumiem daudzviet netika pieņemts dzērienu kartona jeb kompozīta (dažādu materiālu […]

Derīgas lietas gluži par baltu velti. Saldū tapis otrreiz izmantojamu mantu skapis

16/07/2024

Lietu atkārtota izmantošana tāpat kā atkritumu šķirošana ir viens no ilgtspējīgiem ikdienas paradumiem, kas nereti tiek aizmirsts. Aktualizējot atkārtotas lietu izmantošanas nozīmi cilvēku ekoloģiskās pēdas mazināšanā un atgādinot, ka itin bieži tas, kas vienam var […]

“Eco Baltia vide” reizi mēnesī Skrundā nodrošinās klientu apkalpošanu klātienē

11/07/2024

No šā gada 1. jūlija vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” Kuldīgas novada Skrundas pilsētā un pagastā, kā arī Nīkrāces, Rudbāržu, Raņķu pagastā turpina sniegt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus. Lai nodrošinātu pieejamāku klientu apkalpošanu ikvienam […]

Divu dienu akcijas laikā Mārupē savāktas 52,67 tonnas dažāda veida atkritumu

03/07/2024

Jūnijā divus dienu akcijas laikā Mārupes pilsētā un pagastā iedzīvotāji nodevuši 52,67 tonnas dažāda veida atkritumu. Akciju organizēja vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”, piedāvājot iedzīvotājiem savās dzīves vietās bez maksas atbrīvoties no nederīgajām […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi