aizvērt
open menu
facebook
Spēkā stājas pārslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu Liepājā un Dienvidkurzemes novadā

Spēkā stājas pārslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu Liepājā un Dienvidkurzemes novadā

No šī gada 1. maija Liepājā un Dienvidkurzemes novadā spēkā stājušies pārslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu. Lai nodrošinātu pēc iespējas vienmērīgu pāreju uz klientu apkalpošanu pēc jaunajiem līgumiem, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par turpmāko atkritumu apsaimniekošanu.

Uzņēmuma dati liecina, ka 1. maijā līgumus pārslēguši 91 % SIA “Eco Baltia vide” klientu. Jau aprīļa izskaņā klientiem, kas laikus pārslēguši līgumus, nosūtīti jaunie atkritumu izvešanas grafiki un ir sākta klientu apkalpošana pēc pārslēgtajiem līgumiem. Jāņem vērā, ka ir atsevišķas adreses, kurās ir mainīti atkritumu izvešanas grafiki, par ko informēti arī klienti.

Kopumā līgumu pārslēgšanas laiks ir bijis intensīvs – redzam, ka klienti aktīvi interesējās gan par pašu līgumu slēgšanas procesu, gan par šķirošanas iespējām. Paldies visiem, kas ir jau paspējuši pārslēgt līgumus, bet ja kādu apstākļu dēļ līgums par atkritumu apsaimniekošanu vēl nav pārslēgts, aicinām to izdarīt pēc iespējas ātrāk,” stāsta SIA “Eco Baltia vide” Liepājas filiāles vadītājs Ivo Skripko.

SIA “Eco Baltia vide” nodrošina līgumu pārslēgšanu gan tiešsaistē ŠEIT, gan klātienē, klientu apkalpošanas centrā Liepājā, Ezermalas ielā 11. Maijā pieteiktie līgumi tiks apkalpoti iespējami raiti rindas kārtībā.

Svarīgi ņemt vērā, ka, ja atkritumu apsaimniekošanas līgums nav pārslēgts, atkritumu operatoriem nebūs iespējams sniegt pakalpojumu par atkritumu apsaimniekošanu.

Paredzams, ka līdz ar jauno līgumu stāšanos spēkā klientiem pieejamāka kļūs atkritumu šķirošana, nodrošinot šķirot atkritumus tuvāk savām dzīves vietām. Turpinās būt pieejama arī bioloģisko atkritumu šķirošana.

Ar mērķi nodrošināt iespējami plašu pakalpojumu klāstu, tāpat kā līdz šim liepājniekiem un Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem būs pieejami pakalpojumi atkritumu šķirošanas laukumā Liepājā, Ezermalas ielā 11, dažādas atkritumu nodošanas akcijas (riepu savākšanas akcija, elektrotehnikas izvešana), kā arī izglītojošas aktivitātes.

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” savās darbības teritorijās Liepājā un Dienvidkurzemes novadā turpinās nodrošināt sadzīves un šķiroto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus turpmākos septiņus gadus.

Saistītie raksti

Viesītē tiks izveidots pagaidu punkts nolietotas elektrotehnikas savākšanai

23/05/2024

Lai padarītu nolietotas elektrotehnikas nodošanu pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam, vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” Jēkabpils novada Viesītē, Smilšu ielā 39b izveidos elektrotehnikas pieņemšanas pagaidu punktu. Uz elektrotehnikas nodošanas punktu, […]

24. maijā saīsināts darba laiks SIA “Eco Baltia vide” klientu centriem Pierīgā

23/05/2024

Informējam, ka 24. maijā tehnisku iemeslu dēļ SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centri Brīvības gatvē 289, Rīgā un Getliņu ielā 5, Rumbulā, strādās no plkst. 9.00 līdz 16.00. Rīgas un Pierīgas zvanu centrs strādās […]

Akcijas laikā Pļaviņu iedzīvotāji pārstrādei nodevuši 3,16 tonnas elektrotehnikas

22/05/2024

Lai veicinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļo punktu” no 25. aprīļa rīta līdz 10. maijam aicināja Pļaviņu iedzīvotājus nogādāt elektrotehniku uz pagaidu […]

SIA “Eco Baltia vide” viesojas Mārupes novadā, lai izglītotu par atkritumu šķirošanu

16/05/2024

Lai izglītotu un ieinteresētu iedzīvotājus vides saudzēšanas un atkritumu šķirošanas jautājumos, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu 2024. gada maijā viesojās Mārupes novadā. Uzņēmumu pārstāvji apmeklēja pirmskolas izglītības iestādi “Saimīte” Piņķos, kopumā […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi