aizvērt
open menu
facebook
Ziemassvētku ekspresis Ukrainas bērnunamu bērniem nogādās simtiem dāvanu

Ziemassvētku ekspresis Ukrainas bērnunamu bērniem nogādās simtiem dāvanu

Ar skaistu koncertu Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, noslēgusies “Tavi draugi” un vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas “Eco Baltia” labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” koncertsērija, kuras ietvaros iedzīvotāji tika aicināti radīt svētku brīnumu un sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnunamos Černihivas pilsētā, Černihivas un Priluckas apgabalos. Kopīgiem spēkiem šobrīd sarūpētas jau teju 550 dāvanas un vairākas tonnas silto drēbju, apavu un tekstilizstrādājumu, kas līdz 9. janvārim tiks nogādāti Ukrainā. Papildu dāvanas bērniem vēl līdz 23. decembrim var nogādāt biedrībā “Tavi draugi” Rīgā, Ventspils ielā 50.

“Latvijas iedzīvotāju atsaucība un vēlme ienest kaut mazu gaismas stariņu ukraiņu bērnu šī brīža drūmajā ikdienā ir patiesi nenovērtējama – dāvanas, siltās ziemas drēbes, apavi, segas. Līdz ar karu Ukrainā esam vairāk spējuši izvērtēt to, kas patiesi ir svarīgi, un apzināties, ka tās trīs segas vai piecas ziemas jakas skapī, kas netiek lietotas, kādam citam var būt dzīvības vērtē. Neskatoties uz šī brīža skarbajiem apstākļiem, arī mazie ukraiņi vēlas piedzīvot brīnumu šajā skaistajā svētku un ticības laikā. Mēs ticam un zinām, ka Ukraina uzvarēs, bet, kamēr šī cīņa tiks izcīnīta, varam darīt visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu un atbalstītu!” aicina “Tavi draugi” pārstāve Beāte Bēvalde.

Lai arī labdarības akcijas koncerti Dobelē, Valmierā, Tukumā un Rīgā, kuros uzstājās dziedātājas Katrīna Gupalo, Patrisha, Grēta Grantiņa, Samanta Tīna, dziedātājs Normunds Pauniņš, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi u. c., ir izskanējuši, pasākuma organizatori aicina arī turpmāk ikvienu, kurš vēlas iepriecināt un palīdzēt, turpināt sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem, līdz 23. decembrim tās nogādājot biedrības “Tavi draugi” telpās Rīgā, Ventspils ielā 50.

Šobrīd, pateicoties iedzīvotāju lielajai atsaucībai, “Tavi draugi” noliktava piepildīta ar lielu daudzumu ziemas apģērbu, apavu, segu, spilvenu, tāpēc šos ziedojumus iedzīvotāji aicināti pagaidām uz biedrības telpām nevest, bet līdz 23. decembrim ievietot “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta sarkanajos tekstila šķirošanas konteineros vairāk nekā 140 vietās visā Latvijā. Pirms ievietošanas konteineros šie ziedojumi jāiepako maisos, kuri jāaizsien. Uz maisiem jānorāda to saturs, apģērbu un apavu izmēri, kā arī maisa ārpusē jāpievieno norāde, ka tas paredzēts “Ziemassvētku ekspresim: Latvija–Ukraina”. Silto drēbju, apavu un citu silto tekstila izstrādājumu ziedojumus “Tavi draugi” telpās, Ventspils ielā 50, varēs atkal nogādāt no 2. janvāra.

Akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” ietvaros sarūpētās rotaļlietas un saziedoto silto apģērbu, apavus, segas un spilvenus biedrība “Tavi draugi” plāno nogādāt Ukrainā līdz 9. janvārim.

 

FOTO no labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina”: https://failiem.lv/u/e6ta9qqep

Kampaņas organizatori pateicas par palīdzību akcijas norisē uzņēmumiem “Pixelart Production”, “Dobeles sveces”, “Universal Music”, “Inspired Connect”, “Cēsu alus”, “Fazer Latvija”, Latvijas Zaļajam punktam, “Eco Baltia vide”, “Hanzas Maiznīca”, “Caffeine”, “Egļupiegāde.lv”, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam, “Pro Tonēšana”  un “Baltic Restaurants”.

 

Saistītie raksti

SIA “Eco Baltia vide” apgrozījums 2023. gadā palielinājies par 9,5%

19/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” neto apgrozījums 2023. gadā sasniedza 53,99 miljonus eiro, kas ir par 9,5% vairāk nekā 2022. gadā, kad neto apgrozījums bija 49,3 miljoni eiro. Apgrozījuma pieaugumu galvenokārt veicināja dabas resursu nodokļa […]

SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darba laiks Līgo svētkos

19/06/2024

Informējam par izmaiņām SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darba laikos Līgo svētku laikā. SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centri un zvanu centri nestrādās pirmdien, 24. jūnijā. Savukārt visi […]

“Eco Baltia vide” – oficiālais “Tet Rally Latvia” vides partneris

14/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”, ikdienā rūpējoties par atkritumu apjoma samazināšanu un vides ilgtspējas veicināšanu Latvijā, šovasar spēruši soli tuvāk autobraucējiem, kļūstot par “Tet Rally Latvia” organizētā FIA Pasaules rallija čempionāta posma oficiālo vides […]

Liepājā darbu sācis būvgružu šķirošanas laukums

13/06/2024

Šajā pavasarī darbu sācis Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes filiāles būvgružu šķirošanas laukums Liepājā,  Ezermalas ielā 11. Tajā tiks šķiroti visa veida būvniecības un […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi