aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook
Ziemassvētku ekspresis Ukrainas bērnunamu bērniem nogādās simtiem dāvanu

Ziemassvētku ekspresis Ukrainas bērnunamu bērniem nogādās simtiem dāvanu

Ar skaistu koncertu Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, noslēgusies “Tavi draugi” un vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas “Eco Baltia” labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” koncertsērija, kuras ietvaros iedzīvotāji tika aicināti radīt svētku brīnumu un sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnunamos Černihivas pilsētā, Černihivas un Priluckas apgabalos. Kopīgiem spēkiem šobrīd sarūpētas jau teju 550 dāvanas un vairākas tonnas silto drēbju, apavu un tekstilizstrādājumu, kas līdz 9. janvārim tiks nogādāti Ukrainā. Papildu dāvanas bērniem vēl līdz 23. decembrim var nogādāt biedrībā “Tavi draugi” Rīgā, Ventspils ielā 50.

“Latvijas iedzīvotāju atsaucība un vēlme ienest kaut mazu gaismas stariņu ukraiņu bērnu šī brīža drūmajā ikdienā ir patiesi nenovērtējama – dāvanas, siltās ziemas drēbes, apavi, segas. Līdz ar karu Ukrainā esam vairāk spējuši izvērtēt to, kas patiesi ir svarīgi, un apzināties, ka tās trīs segas vai piecas ziemas jakas skapī, kas netiek lietotas, kādam citam var būt dzīvības vērtē. Neskatoties uz šī brīža skarbajiem apstākļiem, arī mazie ukraiņi vēlas piedzīvot brīnumu šajā skaistajā svētku un ticības laikā. Mēs ticam un zinām, ka Ukraina uzvarēs, bet, kamēr šī cīņa tiks izcīnīta, varam darīt visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu un atbalstītu!” aicina “Tavi draugi” pārstāve Beāte Bēvalde.

Lai arī labdarības akcijas koncerti Dobelē, Valmierā, Tukumā un Rīgā, kuros uzstājās dziedātājas Katrīna Gupalo, Patrisha, Grēta Grantiņa, Samanta Tīna, dziedātājs Normunds Pauniņš, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi u. c., ir izskanējuši, pasākuma organizatori aicina arī turpmāk ikvienu, kurš vēlas iepriecināt un palīdzēt, turpināt sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem, līdz 23. decembrim tās nogādājot biedrības “Tavi draugi” telpās Rīgā, Ventspils ielā 50.

Šobrīd, pateicoties iedzīvotāju lielajai atsaucībai, “Tavi draugi” noliktava piepildīta ar lielu daudzumu ziemas apģērbu, apavu, segu, spilvenu, tāpēc šos ziedojumus iedzīvotāji aicināti pagaidām uz biedrības telpām nevest, bet līdz 23. decembrim ievietot “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta sarkanajos tekstila šķirošanas konteineros vairāk nekā 140 vietās visā Latvijā. Pirms ievietošanas konteineros šie ziedojumi jāiepako maisos, kuri jāaizsien. Uz maisiem jānorāda to saturs, apģērbu un apavu izmēri, kā arī maisa ārpusē jāpievieno norāde, ka tas paredzēts “Ziemassvētku ekspresim: Latvija–Ukraina”. Silto drēbju, apavu un citu silto tekstila izstrādājumu ziedojumus “Tavi draugi” telpās, Ventspils ielā 50, varēs atkal nogādāt no 2. janvāra.

Akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” ietvaros sarūpētās rotaļlietas un saziedoto silto apģērbu, apavus, segas un spilvenus biedrība “Tavi draugi” plāno nogādāt Ukrainā līdz 9. janvārim.

 

FOTO no labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina”: https://failiem.lv/u/e6ta9qqep

Kampaņas organizatori pateicas par palīdzību akcijas norisē uzņēmumiem “Pixelart Production”, “Dobeles sveces”, “Universal Music”, “Inspired Connect”, “Cēsu alus”, “Fazer Latvija”, Latvijas Zaļajam punktam, “Eco Baltia vide”, “Hanzas Maiznīca”, “Caffeine”, “Egļupiegāde.lv”, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam, “Pro Tonēšana”  un “Baltic Restaurants”.

 

Saistītie raksti

Janvārī Babītes un Salas pagastu iedzīvotāji nodevuši 9,2 tonnas videi kaitīgo un 9,2 tonnas lielgabarīta atkritumu

31/01/2023

Babītes uz Salas pagastos noslēgusies ik ceturksni rīkotā vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” akcija elektronikas, lielgabarīta un citu videi kaitīgo atkritumu savākšanai. Janvārī Babītes un Salas iedzīvotāji otrreizējai pārstrādei nodeva gandrīz 5  tonnas […]

Saldus novadā apstiprinātas izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā

31/01/2023

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Saldus novadā. Balstoties uz Saldus novada domes šā gada 26.janvārī pieņemto lēmumu, izmaiņas stājas spēkā no šā gada 1.janvāra.   Papildu […]

Kampaņā “Tavs toksiskais pirkstiņš?” vērš uzmanību bateriju ietekmei uz vidi un cilvēku veselību

27/01/2023

Baterijas, tāpat kā citi bīstamie atkritumi, nepareizi apsaimniekotas, rada piesārņojuma riskus videi. Viena zemē nomesta pirkstiņbaterija var saindēt pat vienu kubikmetru augsnes, un to sastāvā esošās ķīmiskās vielas caur gruntsūdeņiem var nonākt cilvēka organismā. Latvijas […]

“Eco Baltia” pabeidz ielu un ceļu uzturēšanas uzņēmuma “Pilsētas Eko Serviss” iegādi

23/01/2023

Baltijā lielākās un straujāk augošās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” ar meitasuzņēmuma starpniecību pabeidzis ceļu un ielu uzturēšanas uzņēmuma SIA “Pilsētas Eko Serviss” iegādes darījumu. Tas paredz […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi