aizvērt
open menu
facebook
Ziemassvētku ekspresis Ukrainas bērnunamu bērniem nogādās simtiem dāvanu

Ziemassvētku ekspresis Ukrainas bērnunamu bērniem nogādās simtiem dāvanu

Ar skaistu koncertu Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, noslēgusies “Tavi draugi” un vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas “Eco Baltia” labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” koncertsērija, kuras ietvaros iedzīvotāji tika aicināti radīt svētku brīnumu un sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnunamos Černihivas pilsētā, Černihivas un Priluckas apgabalos. Kopīgiem spēkiem šobrīd sarūpētas jau teju 550 dāvanas un vairākas tonnas silto drēbju, apavu un tekstilizstrādājumu, kas līdz 9. janvārim tiks nogādāti Ukrainā. Papildu dāvanas bērniem vēl līdz 23. decembrim var nogādāt biedrībā “Tavi draugi” Rīgā, Ventspils ielā 50.

“Latvijas iedzīvotāju atsaucība un vēlme ienest kaut mazu gaismas stariņu ukraiņu bērnu šī brīža drūmajā ikdienā ir patiesi nenovērtējama – dāvanas, siltās ziemas drēbes, apavi, segas. Līdz ar karu Ukrainā esam vairāk spējuši izvērtēt to, kas patiesi ir svarīgi, un apzināties, ka tās trīs segas vai piecas ziemas jakas skapī, kas netiek lietotas, kādam citam var būt dzīvības vērtē. Neskatoties uz šī brīža skarbajiem apstākļiem, arī mazie ukraiņi vēlas piedzīvot brīnumu šajā skaistajā svētku un ticības laikā. Mēs ticam un zinām, ka Ukraina uzvarēs, bet, kamēr šī cīņa tiks izcīnīta, varam darīt visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu un atbalstītu!” aicina “Tavi draugi” pārstāve Beāte Bēvalde.

Lai arī labdarības akcijas koncerti Dobelē, Valmierā, Tukumā un Rīgā, kuros uzstājās dziedātājas Katrīna Gupalo, Patrisha, Grēta Grantiņa, Samanta Tīna, dziedātājs Normunds Pauniņš, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi u. c., ir izskanējuši, pasākuma organizatori aicina arī turpmāk ikvienu, kurš vēlas iepriecināt un palīdzēt, turpināt sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem, līdz 23. decembrim tās nogādājot biedrības “Tavi draugi” telpās Rīgā, Ventspils ielā 50.

Šobrīd, pateicoties iedzīvotāju lielajai atsaucībai, “Tavi draugi” noliktava piepildīta ar lielu daudzumu ziemas apģērbu, apavu, segu, spilvenu, tāpēc šos ziedojumus iedzīvotāji aicināti pagaidām uz biedrības telpām nevest, bet līdz 23. decembrim ievietot “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta sarkanajos tekstila šķirošanas konteineros vairāk nekā 140 vietās visā Latvijā. Pirms ievietošanas konteineros šie ziedojumi jāiepako maisos, kuri jāaizsien. Uz maisiem jānorāda to saturs, apģērbu un apavu izmēri, kā arī maisa ārpusē jāpievieno norāde, ka tas paredzēts “Ziemassvētku ekspresim: Latvija–Ukraina”. Silto drēbju, apavu un citu silto tekstila izstrādājumu ziedojumus “Tavi draugi” telpās, Ventspils ielā 50, varēs atkal nogādāt no 2. janvāra.

Akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” ietvaros sarūpētās rotaļlietas un saziedoto silto apģērbu, apavus, segas un spilvenus biedrība “Tavi draugi” plāno nogādāt Ukrainā līdz 9. janvārim.

 

FOTO no labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina”: https://failiem.lv/u/e6ta9qqep

Kampaņas organizatori pateicas par palīdzību akcijas norisē uzņēmumiem “Pixelart Production”, “Dobeles sveces”, “Universal Music”, “Inspired Connect”, “Cēsu alus”, “Fazer Latvija”, Latvijas Zaļajam punktam, “Eco Baltia vide”, “Hanzas Maiznīca”, “Caffeine”, “Egļupiegāde.lv”, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam, “Pro Tonēšana”  un “Baltic Restaurants”.

 

Saistītie raksti

29.maijā atkritumu izvešana notiks pēc grafika, taču klientu centri būs slēgti

29/05/2023

Cienījamie klienti! Informējam, ka, neskatoties uz Saeimas ārkārtas sēdē 28.maija vakarā pieņemto lēmumu par brīvdienu valstī 29.maijā, kas noteikta, godinot Latvijas hokeja izlases veikumu pasaules čempionātā, atkritumu apsaimniekošanu saviem klientiem nodrošināsim pēc ierastā grafika. Izmaiņas […]

SIA “Eco Baltia vide” pēc notikuša atklāta konkursa turpinās pakalpojumu sniegšanu Salaspils novadā

24/05/2023

Salaspils novada pašvaldības veiktajā atklātajā konkursā par atkritumu apsaimniekotāja izvēli turpmākajiem trim gadiem vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” piedāvājums atzīts par atbilstošāko un finansiāli izdevīgāko, līdz ar to uzņēmums arī turpmāk, pēc līdzšinējā […]

“AS “Eco Baltia” grupa un tās uzņēmumi atzīti par “Ģimenei draudzīgu darbavietu”

24/05/2023

AS “Eco Baltia” grupa un tās uzņēmumi šogad saņēmuši Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās valsts programmas statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, […]

Liepājā apstiprinātas izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā no 1.jūlija

23/05/2023

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Liepājas ziemeļu daļā, kas balstoties uz Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes pieņemto lēmumu stāsies spēkā no šā gada 1.jūlija.   Liepājas valstspilsētas […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi