en | lvru
aizvērt
open menu
Rīga
Par mums
Jaunumi
Blogs
Pakalpojumi
Klientiem
Karjera
Kontakti
facebook

Līguma noslēgšana

Klientu ērtībām piedāvājam elektronisku līguma noslēgšanu par atkritumu apsaimniekošanu.

 

Lai noslēgtu līgumu elektroniski privātpersonām būs nepieciešama autorizācija caur interneta banku. Līgumus joprojām iespējams noslēgt arī klientu apkalpošanas centros.

NB! No 16.marta uz pagaidām nenoteiktu periodu pārtrauksim klientu apkalpošanu klātienē. Lūdzu zvaniet 8717 vai rakstiet e-pastus!

 

Ar personas datu apstrādes noteikumiem var iepazīties šeit.

 

 

 Novads/Pilsēta
Ādaži
Auce
Babīte
Brocēni
Mālpils
Mārupe
Rīga
Salaspils
Saldus
Sigulda
Skrunda
Tērvete
Vecumnieki
Klienta tips
Fiziska persona
Juridiska persona
Izvēlētajam reģionam līgumi nav pieejami
Autorizēties
 

Informācija SIA "Eko Kurzeme" klientiem:

  • Skrundas novada iedzīvotājiem jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar SIA "Eko Kurzeme" iespējams noslēgt izvēloties novadu/pilsētu - Skrunda.

  • Saldus novada iedzīvotājiem jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar SIA "Eko Kurzeme" iespējams noslēgt izvēloties novadu/pilsētu - Saldus. 

  • Brocēnu novada iedzīvotājiem jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar SIA "Eko Kurzeme" iespējams noslēgt izvēloties novadu/pilsētu - Brocēni. 

Informācija Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" klientiem:

  • Mālpils novada iedzīvotājiem un juridiskām personām jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" iespējams noslēgt izvēloties novadu/pilsētu - Mālpils.

  • Siguldas novada iedzīvotājiem un juridiskām personām jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" iespējams noslēgt izvēloties novadu/pilsētu - Sigulda.

Pieejami šādi autentifikācijas līdzekļi
nordea
swedbank
seb
dnb

Ja autentifikācijai nav pieejama Tava banka, aicinām līgumu slēgšanu pieteikt, rakstot uz e-pastu riga@ecobaltiavide.lv vai zvanot par tel. 8717.

Autorizēties
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu
0