aizvērt
open menu
facebook
Ar mērķi stiprināt konkurētspēju un tirgus pozīcijas, līdz gada beigām apvienos “Eco Baltia” vides sektora uzņēmumus SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Pilsētas Eko serviss”

Ar mērķi stiprināt konkurētspēju un tirgus pozīcijas, līdz gada beigām apvienos “Eco Baltia” vides sektora uzņēmumus SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Pilsētas Eko serviss”

Turpinot efektivizēt Baltijā lielākā vides resursu apsaimniekošanas koncerna AS “Eco Baltia” korporatīvo pārvaldību un struktūru, kā arī, lai uzlabotu pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti klientiem, grupas vadošajam vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA “Eco Baltia vide” reorganizācijas rezultātā tiks pievienots arī ielu un ceļu uzturēšanas uzņēmums SIA “Pilsētas Eko Serviss”. Uzņēmumu apvienošana norisināsies vairākos posmos un to plānots pabeigt līdz 2023.gada beigām.

“”Pilsētas Eko Serviss” kopš šā gada janvāra beigām ir pievienojies “Eco Baltia” koncernam un šajā periodā mērķtiecīgi esam meklējuši sinerģijas un iespējas, kā, apvienojot spēkus un kompetences, varam celt savu konkurētspēju un piedāvājumu ielu un ceļu uzturēšanā. Tāpēc lēmums apvienot abus uzņēmumus ir tikai likumsakarīgs. Mūsu mērķis ir izveidot spēcīgu tirgus līderi, kas var investēt attīstībā, videi draudzīgākā tehniskajā nodrošinājumā, vēl augstākā esošo pakalpojumu kvalitātē, attīstot arī jaunus vides uzkopšanas pakalpojumus un to pieejamības pārklājumu, ievērojot arī mūsu ilgtspējas stratēģijā noteiktos mērķus un uzdevumus,” norāda “Eco Baltia” vides apsaimniekošanas segmenta vadītājs un SIA “Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts.

SIA “Eco Baltia vide” ar sava meitas uzņēmuma AS “Latvijas Zaļais punkts” starpniecību šā gada 20.janvārī noslēdza ielu un ceļu uzturēšanas uzņēmumu SIA “Pilsētas Eko Serviss”, SIA “PES Serviss” un SIA “B 124” iegādes darījumu, iegādājoties šo uzņēmumu 100% kapitāldaļu. Darījuma pabeigšanai Konkurences padomes atļauja tika saņemta 2022.gada decembrī. Reorganizācijas procesā, ievērojot normatīvo aktu prasības un tajos paredzēto procesu, visi trīs jauniegādātie uzņēmumi vairākos procesa posmos tiks pievienoti SIA “Eco Baltia vide”, kas pārņems arī šo uzņēmumu tiesības, saistības un aktīvus.

Paredzēts, ka reorganizācijas process neietekmēs esošos sadarbības partnerus un klientus. Ar partneriem tiks veikti visi nepieciešamie saskaņojumi. Apvienošanās procesa noslēgumā mainīsies SIA “Pilsētas Eko Serviss” juridiskais statuss, rekvizīti, klientu centra kontaktinformācija, bet par to visi uzņēmuma klienti un partneri tiks informēti saskaņā ar noslēgto līgumu nosacījumiem. Savukārt SIA “Pilsētas Eko Serviss” darbiniekiem reorganizācijas procesā un tā rezultātā atbilstoši “Eco Baltia” standartiem tiks uzlabots pieejamais papildu labumu grozs, prēmēšanas sistēma, apmācību un attīstības iespējas, tādējādi nodrošinot vēl labvēlīgākus kopējos darba apstākļus un arī profesionālās izaugsmes iespējas koncerna ietvaros.

 

SIA “Pilsētas Eko serviss” ir dibināts 2003.gadā un piedāvā tādus pakalpojumus kā ielu un ceļu uzturēšana, ūdens novadīšanas sistēmu uzturēšanas un remonta darbus, kā arī tehnikas nomu. 2022.gadā uzņēmuma apgrozījums veidoja 7,18 miljonus eiro. Tajā strādā aptuveni 70 darbinieki.

SIA “Eco Baltia vide” ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kurā Latvijā strādā vairāk nekā 500 darbinieki. 2022.gadā uzņēmuma neauditētais neto apgrozījums sasniedza 49,32 miljonus eiro. Taču kopējais “Eco Baltia” vides apsaimniekošanas sektora uzņēmumu, ietverot arī meitas sabiedrības Lietuvā, konsolidētais neauditētais neto apgrozījums 2022.gadā bija 111,2 miljoni eiro.

Saistītie raksti

SIA “Eco Baltia vide” aicina informēt par traucētu piekļuvi atkritumu konteineriem apledojušu ceļu un sniega dēļ

28/11/2023

Tupinoties snigšanai un salam visā Latvijā, daudzviet apstākļi uz auto ceļiem var būt neparedzami. Neskatoties uz to, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” turpina nodrošināt atkritumu izvešanu pēc grafikiem un strādā pie tā, lai […]

Divas nedēļas Saldus novada iedzīvotāji bez maksas varēs nodot vieglo auto riepas

23/11/2023

  No 27. novembra līdz 10. decembrim vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Saldus novada iedzīvotājus bez maksas nodot vieglo automašīnu riepas, nogādājot tās uz SIA “Eco Baltia vide” apsaimniekoto otrreizējo materiālu šķirošanas […]

Decembrī Mārupes pilsētas un pagasta iedzīvotāji aicināti piedalīties elektrotehnikas un lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā

22/11/2023

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Mārupes pilsētas un pagasta iedzīvotājus piedalīties nolietoto elektroiekārtu, lielgabarīta un sadzīvē radušos bīstamo atkritumu bezmaksas nodošanas akcijā, kas decembrī norisināsies divas dienas – 14. un 15. decembrī. […]

SIA “Eco Baltia vide” klientiem Kurzemes reģionā nodrošinās vairākas iespējas bioloģisko atkritumu šķirošanai

17/11/2023

2024. gada janvārī spēkā stāsies nosacījumi, kas paredz, ka bioloģiski noārdāmie atkritumi jāvāc dalīti no pārējiem atkritumiem visā Latvijā. Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” arī Saldus novada, Dienvidkurzemes novada, Liepājas pilsētas, Skrundas pilsētas […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi