aizvērt
open menu
facebook
Noslēdzas “Eco Baltia vide” un “Pilsētas Eko Serviss” apvienošana

Noslēdzas “Eco Baltia vide” un “Pilsētas Eko Serviss” apvienošana

Turpinot efektivizēt AS “Eco Baltia” korporatīvo pārvaldību un struktūru un uzlabot pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti klientiem, grupas vadošajam vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA “Eco Baltia vide” reorganizācijas rezultātā pievienots ielu un ceļu uzturēšanas uzņēmums SIA “Pilsētas Eko Serviss”. Visas uzņēmuma tiesības un saistības no 1.decembra pāriet SIA “Eco Baltia vide”.

““Eco Baltia vide” turpina pastāvīgi attīstīties un paplašināt pakalpojumu klāstu. Mēs visi zinām, cik izaicinoša mēdz būt ceļu apsaimniekošana un remonti Latvijas apstākļos, tāpēc strādājam pie tā, lai pakalpojumi jau “Eco Baltia Vide” iekšienē tiktu nodrošināti pēc iespējas efektīvāk un visaugstākajā kvalitātē. “Pilsētas Eko Serviss” pievienošana “Eco Baltia vide” nozīmē, ka mūsu uzņēmuma profesionāļu rindas papildinās savā jomā pieredzējuši eksperti, savukārt klientiem tas nesīs pozitīvas pārmaiņas, ko sniedz vēl vērtīgāki un kvalitatīvāki pakalpojumi,” saka“Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts.

Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” ar meitasuzņēmuma starpniecību šā gada janvārī noslēdza ceļu un ielu uzturēšanas uzņēmuma SIA “Pilsētas Eko Serviss” iegādes darījumu. Uzņēmumu apvienošana norisinājās vairākos posmos un tā noslēgusies 1. decembrī.

Noslēdzot apvienošanos, SIA “Pilsētas Eko Serviss” beidz pastāvēt un visas tiesības un saistības ir pārņēmusi SIA “Eco Baltia vide”, par ko uzņēmuma klienti un partneri tiek atsevišķi informēti. SIA “Pilsētas Eko Serviss” darbiniekiem reorganizācijas procesa rezultātā atbilstoši “Eco Baltia” standartiem tiks uzlabots pieejamais papildu labumu grozs, prēmēšanas sistēma, apmācību un attīstības iespējas, tādējādi nodrošinot vēl labvēlīgākus kopējos darba apstākļus un arī profesionālās izaugsmes iespējas koncerna ietvaros.

2023. gadā dibinātā SIA “Pilsētas Eko Serviss” piedāvā tādus pakalpojumus kā ielu un ceļu uzturēšana, ūdens novadīšanas sistēmu uzturēšanas un remonta darbi un tehnikas noma. Uzņēmums ir viens no vadošajiem ielu un ceļu uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem Rīgas un Pierīgas reģionā, kur darbus līdzšinējā kārtībā pēc notikušās reorganizācijas veiks SIA “Eco Baltia vide”. 2021. gadā “Pilsētas Eko Servisa” ieņēmumi sasniedza 5,7 miljonus eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 70 darbinieku.

 

Par SIA “Eco Baltia vide”:

SIA “Eco Baltia vide” ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina plašāko vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu – sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, teritoriju uzkopšanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus.

Uzņēmumā Latvijā strādā vairāk nekā 500 darbinieki. 2022.gadu “Eco Baltia vide” noslēdza ar 49,32 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 44% vairāk nekā 2021. gadā. SIA „Eco Baltia vide” ir daļa no AS „Eco Baltia”, kas ir lielākā vides resursu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei. 2022.gadu “Eco Baltia” noslēdza ar vēsturiski lielāko konsolidēto apgrozījumu – 210,0 miljoni EUR, kas ir par 75,0 % vairāk nekā 120,0 miljoni EUR 2021. gadā.

 

Saistītie raksti

“Eco Baltia vide” savos reģionos aicina šķirot arī dzērienu kartona iepakojumu jeb piena, kefīra, sulas u.c. pakas

18/07/2024

Attīstoties otrreizējo izejvielu pārstrādes iespējām pasaulē, palielinās to atkritumu daudzums, ko iedzīvotājiem iespējams šķirot dalīti no citiem atkritumiem. Piemēram, ja vēl pēdējos gados starp dažādiem iepakojumiem daudzviet netika pieņemts dzērienu kartona jeb kompozīta (dažādu materiālu […]

Derīgas lietas gluži par baltu velti. Saldū tapis otrreiz izmantojamu mantu skapis

16/07/2024

Lietu atkārtota izmantošana tāpat kā atkritumu šķirošana ir viens no ilgtspējīgiem ikdienas paradumiem, kas nereti tiek aizmirsts. Aktualizējot atkārtotas lietu izmantošanas nozīmi cilvēku ekoloģiskās pēdas mazināšanā un atgādinot, ka itin bieži tas, kas vienam var […]

“Eco Baltia vide” reizi mēnesī Skrundā nodrošinās klientu apkalpošanu klātienē

11/07/2024

No šā gada 1. jūlija vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” Kuldīgas novada Skrundas pilsētā un pagastā, kā arī Nīkrāces, Rudbāržu, Raņķu pagastā turpina sniegt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus. Lai nodrošinātu pieejamāku klientu apkalpošanu ikvienam […]

Divu dienu akcijas laikā Mārupē savāktas 52,67 tonnas dažāda veida atkritumu

03/07/2024

Jūnijā divus dienu akcijas laikā Mārupes pilsētā un pagastā iedzīvotāji nodevuši 52,67 tonnas dažāda veida atkritumu. Akciju organizēja vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”, piedāvājot iedzīvotājiem savās dzīves vietās bez maksas atbrīvoties no nederīgajām […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi