en | lvru
aizvērt
Par mums
Jaunumi
Blogs
Pakalpojumi
Klientiem
Karjera
Kontakti

Klientiem

SIA “Eco Baltia vide” klientu ērtībai piedāvā elektronisku līguma noslēgšanu par atkritumu apsaimniekošanu. Gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem piedāvājam iespēju pieteikt līguma grozījumus vai noslēgt papildus vienošanos.

 

Līgumus joprojām iespējams noslēgt arī klientu apkalpošanas centros.

AICINĀM RĪDZINIEKUS SĀKT JAUNĀ LĪGUMA NOSLĒGŠANU PAR SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANU RĪGĀ

No 2019. gada 15. septembra sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā nodrošinās AS “Tīrīga”. Aicinām fiziskās personas, kurām šobrīd ir līgums ar SIA “Eco Baltia vide”, pārslēgt līgumus ar AS “Tīrīga”. Jūsu ērtībai un līguma pārslēgšanas procesa atvieglošanai, piedāvājam automātisku Jūsu personas datu nodošanu AS "Tīrīga", uzsākot jaunā līguma noslēgšanu mūsu mājaslapā.

nordea
swedbank
seb
dnb

PIEKRĪTU, ka SIA “Eco Baltia vide” nodod AS “Tīrīga” šādus manus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods, adrese, e-pasta adrese, telefona numurs, noslēgtā līgumu un vienošanos saturošos datus) ar mērķi paātrināt un atvieglot man līguma pārslēgšanu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā ar AS “Tīrīga”.

NEPIEKRĪTU, ka SIA “Eco Baltia vide” nodod akciju sabiedrībai “Tīrīga” manus personas datus ar mērķi paātrināt un atvieglot man līguma pārslēgšanu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā ar akciju sabiedrību “Tīrīga”. Esmu informēts, ka man par līguma slēgšanu ir personīgi jākontaktējas ar akciju sabiedrību “Tīrīga”. Izmanto iespēju noslēgt līgumu mājas lapā www.tiriga.lv

Autorizācija nav izdevusies!
Turpināt
Līgumu noslēgšana juridiskajām personām pieejama šeit:
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu