en | lvru
aizvērt
open menu
Rīga
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Klientiem
Kontakti
facebook

Logu mazgāšana

Mēs piedāvājam:

  • Logu un logu furnitūras tīrīšana
  • Palodžu mazgāšana
  • Stikla starpsienu tīrīšana

Logu mazgāšanu veic profesionāli speciālisti, iesakot labākos risinājumus un kvalitatīvi izpildot uzticētos pienākumus. Logu mazgāšanai tiek izmantoti profesionāli, videi draudzīgi tīrīšanas līdzekļi un sertificēts inventārs, kas palīdz tikt galā arī ar ļoti netīriem logiem un grūti aizsniedzamām logu daļām. Nepieciešamības gadījumā pieejams arī pacēlājs.

Pakalpojums tiek nodrošināts gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos vairākās vietās Latvijā – Rīgā, kā arī Ādažu, Mārupes, Babītes un Salaspils novados. Logu mazgāšana tiek veikta klientam ērtā laikā, ņemot vērā objekta noslodzi.

Logu mazgāšana izmantojot Xline systems tehnolģiju

Izvēloties logu mazgāšanu ar dabai draudzīgo Xline tehnoloģiju, logus var nomazgāt pat 25 m augstumā  neizmantojot pacēlāju vai alpīnistu pakalpojumu. Tīrot logus ar Xline tehnoloģiju nav nepieciešams ūdens pieslēgums, kā arī ūdens tiek jonizēts, tāpēc neatstāj  uz virsmas nogulsnes.

Pakalpojuma izmaksas

“Eco Baltia vide” sniedz saviem klientiem vislabāko rezultātu, nodrošinot optimālas uzkopšanas izmaksas. Pakalpojuma cena atkarīga no logu daudzuma, izmēra, novietojuma un citiem faktoriem. Piemēram, grūti aizsniedzamu logu mazgāšana parasti izmaksā vairāk.

Pirms darbu veikšanas mūsu speciālisti veiks apskati un, ņemot vērā klienta vajadzības un prasības, sagatavos piedāvājumu. Objekta apskate, konsultācija un tāmes sastādīšana tiek nodrošināta bez maksas.

Kontaktinformācija

Māris Ušackis

E-pasts: maris.usackis@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: +371 26101203

Pieteikt pakalpojumu
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu