en | lvru
aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
facebook

Mīksto grīdas segumu uzkopšana

SIA “Eco Baltia vide” piedāvā paklāju tīrīšanu ar izsmidzināšanas metodi. Tā ļauj efektīvi apstrādāt dažādu materiālu mīkstos grīdas segumus, nodrošinot teicamu rezultātu – atjauno paklāja krāsas un likvidē nepatīkamos aromātus.

 

Lai mīkstais grīdas segums kalpotu ilgstoši, papildus ikdienas tīrīšanai laiku pa laikam noderīga arī efektīvāka tīrīšana, kas tiek veikta, izmantojot profesionālus līdzekļus un jaudīgāku aprīkojumu.

 

Darbus veic profesionāli darbinieki, ievērojot higiēnas prasības, un tiek izmantoti mūsdienīgi un efektīvi tīrīšanas līdzekļi, kas nekaitē ne dabai, ne cilvēkiem, tomēr spēj nodrošināt gaidīto rezultātu.

 

Paklāju tīrīšanu veicam gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos.

 

Mājokļos mīkstā grīdas seguma tīrīšana ir aktuāla, ja tajā uzturas alerģiski cilvēki vai mazi bērni. Dzīvojamās telpās šādu paklāju apstrādi ieteicams veikt vidēji divas reizes gadā.

 

Grīdas mīkstā seguma tīrīšana biežāk nepieciešama biroju telpās un citās sabiedriskās vietās, kur ikdienā apgrozās liels skaits cilvēku. Lai iztīrītu lielākus traipus un likvidētu dziļi ieēdušos netīrumus, profesionālā paklāju tīrīšana jāveic regulāri – apmēram reizi mēnesī. Tādā veidā tiks likvidēti arī paklājā esošie mikrobi, nodrošinot veselīgu gaisu telpās.

 

Pakalpojums tiek nodrošināts gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos vairākās vietās Latvijā – Rīgā, kā arī Ādažu, Mārupes, Babītes un Salaspils novados.

 

Pakalpojuma izmaksas

 

“Eco Baltia vide” nodrošina darba kvalitāti un optimālas izmaksas. Pakalpojums tiek izpildīts klientam izdevīgos laikos un katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, kā arī ieteikti labākie risinājumi teicama rezultāta sasniegšanai.

 

Plašākas informācijas iegūšanai aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem pa bezmaksas konsultatīvo tālruni – 8717.

Kontaktinformācija

Māris Ušackis

E-pasts: maris.usackis@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: +371 26101203

Pieteikt pakalpojumu

Galerija

1 / 2
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu