aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Nolietotās elektrotehnikas savākšana

SIA “Eco Baltia vide” piedāvā savākt un bezmaksas izvest jebkāda veida nolietotās un nederīgās sadzīves un elektrotehnikas iekārtas – veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus, monitorus, telefonus u.c.

 

Pakalpojums pieejams Rīgas pilsētā, kā arī Mārupes, Ādažu, Babītes pagastos ( lūdzu , pievērsiet uzmanību pagastu robežām piem. sniedzam pakalpojumu  Ādažu pagastā nevis visā Ādažu novadā)  un Salaspils novadā. Pieteikt elektroiekārtu savākšanu un izvešanu var gan juridiskas, gan privātpersonas.

 

Ņemot vērā Covid-19 dēļ valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai ārpus ēkas un nožogotas teritorijas, SIA “Eco Baltia vide” darbiniekiem brīvi pieejamā vietā! Daudzdzīvokļu namos, kuros ir pieejams lifts, elektroiekārtām ir jābūt iznestām kāpņutelpās vai novietotām pagalmā. Ja nav pieejams lifts, tad elektroiekārtām ir jābūt novietotām pagalmā.

 

Elektronikas bez maksas izvešana tiek nodrošināta no pieteicēja adreses.  Savācamajām elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

 

Esam priecīgi saņemt atsauksmes no  klientiem:

  • Šodien iepriekš piezvanīja, atbrauca, savāca un iznesa no 9.stāva ledusskapi. Bezmaksas. Paldies
  • Paldies jums par šo bezmaksas pakalpojumu! 😉
  • Piedāvājums super! Savāca un iznesa man veco veļas mašīnu pilnīgi par brīvu. Iesaku, šeit nav nekādu zemtekstu!

 

Atstāj arī savu atsauksmi par saņemto pakalpojumu: @EcoBaltiaVide Facebook vai info@ecobaltiavide.lv

 

Kontaktinformācija

E-pasts: info@ecobaltiavide.lv

Telefona nr.: 8717

Pieteikt pakalpojumu

Galerija

1 / 5
Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu