aizvērt
open menu
facebook
“Nodod lieku, saņem prieku” – videi draudzīga elektrotehnikas nodošanas akcija

“Nodod lieku, saņem prieku” – videi draudzīga elektrotehnikas nodošanas akcija

SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO)  sadarbībā SIA “ECO Baltia vide” un SIA “Latvijas Zaļais Punkts” uzsāk videi draudzīgu iniciatīvu – elektrotehnikas nodošanas akciju “Nodod lieku, saņem prieku”. Akcija norisināsies no 2024. gada 1. jūnija līdz 30. jūnijam, aicinot visus iedzīvotājus un uzņēmumus atbrīvoties no nolietotajām elektroiekārtām, nododot tās kādā no 20 ZAAO EKO laukumiem.

Akcijas galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pareizu elektrotehnikas atkritumu apsaimniekošanu un samazināt to negatīvo ietekmi uz vidi, savākt iespējami daudz nolietotas elektrotehnikas un piedāvāt iespēju piedalīties balvu izlozē.

ZAAO Vides ilgtspējas pakalpojumu daļas vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča uzsver: “Mūsu mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par pareizu elektrotehnikas atkritumu apsaimniekošanu un veicināt tās pārstrādi, lai samazinātu to ietekmi uz vidi. Ar akciju “Nodod lieku, saņem prieku” mēs vēlamies mudināt ikvienu iesaistīties un kopīgi rūpēties par tīrāku un ilgtspējīgāku nākotni. Atbrīvojoties no nolietotās elektrotehnikas videi draudzīgā veidā, mēs visi kopā veidojam pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā.”

Akcija notiks visos 20 ZAAO šķirošanas EKO laukumos, un elektrotehnikas nodošana ir bez maksas. Dalībniekiem būs iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Piedalīties var ikviens, nododot nolietoto neizjauktu elektrotehniku kādā no ZAAO EKO laukumiem. EKO laukuma darbinieks informēs dalībniekus par iespēju piedalīties akcijā un izsniegs akcijas kartīti, kuru nepieciešams aizpildīt ar kontaktinformāciju. Kartītes tiks ievietotas speciālās akcijas kastītēs, lai nodrošinātu to drošu glabāšanu līdz izlozei.

Visi akcijas dalībnieki piedalīsies trīs galveno balvu izlozē neatkarīgi no tā, kurā EKO laukumā tika nodota elektrotehnika.

Galvenās balvas ir:

  • Televizors Samsung QE50Q60CAUXXH
  • Putekļu sūcējs Dyson V8 446969-01
  • Virtuves kombains Stollar SPP800

Katrā EKO laukumā tiks izlozēta viena ZAAO pārsteiguma balva.

Izloze notiks 15. jūlijā, tajā piedalīsies visas derīgās akcijas kartītes.

ZAAO aicina visus piedalīties šajā videi draudzīgajā akcijā, palīdzot samazināt elektrotehnikas atkritumu negatīvo ietekmi uz mūsu vidi. Nodod lieku, saņem prieku un piedalies izlozē, lai laimētu vērtīgas balvas!

EKO laukumu darba laiki un akcijas nolikums pieejams tīmekļvietnē www.zaao.lv un pie EKO laukumu pārziņiem.

Saistītie raksti

SIA “Eco Baltia vide” apgrozījums 2023. gadā palielinājies par 9,5%

19/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” neto apgrozījums 2023. gadā sasniedza 53,99 miljonus eiro, kas ir par 9,5% vairāk nekā 2022. gadā, kad neto apgrozījums bija 49,3 miljoni eiro. Apgrozījuma pieaugumu galvenokārt veicināja dabas resursu nodokļa […]

SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darba laiks Līgo svētkos

19/06/2024

Informējam par izmaiņām SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru un atkritumu šķirošanas laukumu darba laikos Līgo svētku laikā. SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centri un zvanu centri nestrādās pirmdien, 24. jūnijā. Savukārt visi […]

“Eco Baltia vide” – oficiālais “Tet Rally Latvia” vides partneris

14/06/2024

Vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”, ikdienā rūpējoties par atkritumu apjoma samazināšanu un vides ilgtspējas veicināšanu Latvijā, šovasar spēruši soli tuvāk autobraucējiem, kļūstot par “Tet Rally Latvia” organizētā FIA Pasaules rallija čempionāta posma oficiālo vides […]

Liepājā darbu sācis būvgružu šķirošanas laukums

13/06/2024

Šajā pavasarī darbu sācis Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes filiāles būvgružu šķirošanas laukums Liepājā,  Ezermalas ielā 11. Tajā tiks šķiroti visa veida būvniecības un […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi