en | lvru
aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
facebook

Papīrs/kartons

  • Baltais papīrs – apdrukāts melnā drukā ofisa papīrs. Neder krāsainā druka (fotogrāfijas). Nepieļaujamais materiāls – masā krāsots papīrs. Ķīpots tikai ar metāla stiepli.
  • Avīzes – tikai un vienīgi avīzes bez piejaukumiem. Neder vecu avīžu papīrs, kas kļuvis dzeltenīgs. Ķīpots ar metāla stiepli (ja ķīpojums ir ar PP starp lenti, cenas samazinājums: 10-20eur/t).
  • Gofrēts kartons – ķīpots ar metāla stiepli (ja ķīpojums ir ar PP starp lenti, cenas samazinājums: 10-20eur/t). Var būt ar citu papīra veidu piejaukumiem, bet ne vairāk kā 10%. Bez bīstamiem vai medicīniskajiem, vai pārtikas atkritumiem. Pieļaujamais mitrums līdz 7%.
  • Nepieļaujamie materiāli – kartona dzēriena pakas un serdeņi!
  • Makulatūra mix – (papīrs, arī šrēderēts, avīzes, žurnāli, grāmatas BEZ vākiem). Bez jebkāda veida plastmasas, plēves, koka, stikla, metāla un citu materiālu piejaukumiem, bez grāmatu vākiem. Ķīpots ar metāla stiepli (ja ķīpojums ir ar PP starp lenti, cenas samazinājums: 10-20eur/t). Bez bīstamiem, medicīniskajiem vai pārtikas atkritumiem. Pieļaujamais piejaukums ar cita veida papīra masu (pelēkais kartons, ietinamais papīrs, čeki, čeku lentes BBC ( brokastu pārslas pelēks vai balts+brūns) 5%. Pieļaujamais mitrums līdz 10%. NEPIEĻAUJAMAIS MATERIĀLS – masā krāsots papīrs (ja pārplēšot papīra loksni, tas arī iekšpusē ir krāsains), tetrapakas, no vecuma nodzeltējis papīrs, ar plēvi aplīmētais papīrs.
  • Dzēriena kartona iepakojums – dzēriena kartona iepakojums gan baltās, gan ar foliju. Ķīpots ar metāla stiepli (ja ķīpojums ir ar PP starp lenti, cenas samazinājums: 10-20eur/t).

Kontaktinformācija

Kristaps Dreimanis,
Tirdzniecības nodaļas vadītājs

E-pasts: kristaps.dreimanis@ecobaltiavide.lv 

Telefona nr.: +371 25714589

Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu