aizvērt
open menu
facebook

Papīra/kartona tirdzniecība

Piedāvājam juridiskām personām noslēgt ilgtermiņa sadarbības līgumu ar abpusēji izdevīgiem nosacījumiem par papīra/kartona materiālu savākšanu un tirdzniecību.

 

Materiālu detalizēts apraksts:

 

  • Baltais papīrs –biroja papīrs ar melnbaltu druku. Neder krāsainā druka (fotogrāfijas). Nepieļaujams materiāls – masā krāsots papīrs. Ķīpots tikai ar metāla stiepli.
  • Avīzes – tikai un vienīgi avīzes, bez piejaukumiem. Neder vecs, nodzeltējis avīžpapīrs.
  • Gofrēts kartons – ķīpots ar metāla stiepli. Var būt ar citu papīra veidu piejaukumiem, bet tie nedrīkst pārsniegt 10 %. Kartonam nedrīkst būt bīstamo, medicīnisko vai pārtikas atkritumu piejaukumi. Pieļaujamais mitrums – līdz 7 %. Nav pieļaujami tādi materiālu piejaukumi kā dzērienu kartona pakas un tualetes papīra vai papīra dvieļu serdeņi.
  • Makulatūra mix – papīrs, arī sasmalcināts, avīzes, žurnāli, grāmatas BEZ vākiem, bez jebkāda veida plastmasas, plēves, koka, stikla, metāla un citu materiālu piejaukumiem, bez grāmatu vākiem, bez bīstamo, medicīnisko vai pārtikas atkritumu piejaukumiem. Cita veida papīra masas (pelēkais kartons, ietinamais papīrs, čeki, čeku lentes BBC, papīra iepakojums) pieļaujamais piejaukums – 5%. Pieļaujamais mitrums – līdz 10 %. NAV PIEĻAUJAMI TĀDI MATERIĀLI KĀ masā krāsots papīrs (ja pārplēšot papīra loksni, tas arī iekšpusē ir krāsains), tetrapakas, no vecuma nodzeltējis papīrs, ar plēvi aplīmēts papīrs.
  • Dzēriena kartona iepakojums – dzēriena kartona iepakojums gan baltais, gan ar foliju.

Kontaktinformācija

 

Laura Liepkalne

Tirdzniecības menedžeris

E-pasts: laura.liepkalne@ecobaltiavide.lv 

Telefona nr.: +371 26198819

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi