aizvērt
open menu
Kurzeme
facebook

Stikla tirdzniecība

SIA “Eco Baltia vide” pieņem stikla iepakojumu gan no juridiskām, gan fiziskām personām pieņemšanas punktā Getliņu ielā 5, Rumbulā, Stopiņu pagastā,  un nodrošina iepakojuma vākšanai paredzēto konteineru izvietošanu.

 

Piedāvājam juridiskām personām noslēgt ilgtermiņa sadarbības līgumu ar abpusēji izdevīgiem nosacījumiem par stikla savākšanu un tirdzniecību.

 

Materiālu detalizēts apraksts:

  • Caurspīdīgs pudeļu/burku stikls – caurspīdīgais pudeļu un burku stikls ar vai bez metāla kakliņiem un korķiem, ar etiķeti. Plastmasas, logu stikla piejaukums līdz 0,2 %.
  • Caurspīdīgs logu stikls – piejaukumu pieļaujamais apjoms ne vairāk par 0,1 % – tikai caurspīdīgs logu stikls bez koka, metāla un bez plēves pārklājuma. Neder līmētais, krāsainais, automašīnu stikls.
  • Jauktais pudeļu stikls – krāsainais pudeļu stikls. Piejaukumu pieļaujamais apjoms ne vairāk par 0,2 % – logu stikls, keramika, metāls, plastmasa, cita veida iepakojums. Nedrīkst būt keramikas pudeļu, smaržu pudelīšu, sejas krēmu bundžu, spoguļu, lampu, logu stikla, automašīnu stikla piejaukumi.

Kontaktinformācija

 

Diāna Baranovska
Projektu vadītāja

E-pasts: diana.baranovska@ecobaltiavide.lv 

Telefona nr.: +371 29283666

Lietojot ecobaltiavide.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu